Hljeb i peciva
Re: Hljeb i peciva
@Iskra
@Pina
Ako nemate poreza od kestena nije strašno..
neće izgubiti na kvalitetu..
I hoću sliku pogacice ako ih pripremite.. :haya
Sve sastojke sastaviti i oblikovati pogačice..peci u zagrijani rerni na 200C..izmedu 30-35 min
Ja sam ih jela za doručak..uzinu..mah idu uz sve..
osim ćevape. :face
@Pina
Ako nemate poreza od kestena nije strašno..
I hoću sliku pogacice ako ih pripremite.. :haya
Sve sastojke sastaviti i oblikovati pogačice..peci u zagrijani rerni na 200C..izmedu 30-35 min
Ja sam ih jela za doručak..uzinu..mah idu uz sve..
2
2
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Re: Hljeb i peciva
Sta je to.porez od kestena?CocoMa je napisao/la: ↑22 nov 2020, 12:15 @Iskra
@Pina
Ako nemate poreza od kestena nije strašno..neće izgubiti na kvalitetu..
I hoću sliku pogacice ako ih pripremite.. :haya
Sve sastojke sastaviti i oblikovati pogačice..peci u zagrijani rerni na 200C..izmedu 30-35 min
Ja sam ih jela za doručak..uzinu..mah idu uz sve..osim ćevape. :face
1
1
Re: Hljeb i peciva
Pire*Iskra je napisao/la: ↑22 nov 2020, 12:37Sta je to.porez od kestena?CocoMa je napisao/la: ↑22 nov 2020, 12:15 @Iskra
@Pina
Ako nemate poreza od kestena nije strašno..neće izgubiti na kvalitetu..
I hoću sliku pogacice ako ih pripremite.. :haya
Sve sastojke sastaviti i oblikovati pogačice..peci u zagrijani rerni na 200C..izmedu 30-35 min
Ja sam ih jela za doručak..uzinu..mah idu uz sve..osim ćevape. :face
![]()
3
3
Re: Hljeb i peciva
hvala ti na receptu, nadam se da cu naci orahovo ulje, nikad nisam koristilaCocoMa je napisao/la: ↑22 nov 2020, 12:15 @Iskra
@Pina
Ako nemate poreza od kestena nije strašno..neće izgubiti na kvalitetu..
I hoću sliku pogacice ako ih pripremite.. :haya
Sve sastojke sastaviti i oblikovati pogačice..peci u zagrijani rerni na 200C..izmedu 30-35 min
Ja sam ih jela za doručak..uzinu..mah idu uz sve..osim ćevape. :face
0
Re: Hljeb i peciva
A, zamjeni ga ga maslinovim ili suncokretovim... nemoj da te vrsta ulja brine.. ja se ne pridrzvam uvijek svih sastojaka.. nešto izbacim, nešto ubacim..nesto zamjenim..ma igram se svaki put..Pina je napisao/la: ↑23 nov 2020, 14:35hvala ti na receptu, nadam se da cu naci orahovo ulje, nikad nisam koristilaCocoMa je napisao/la: ↑22 nov 2020, 12:15 @Iskra
@Pina
Ako nemate poreza od kestena nije strašno..neće izgubiti na kvalitetu..
I hoću sliku pogacice ako ih pripremite.. :haya
Sve sastojke sastaviti i oblikovati pogačice..peci u zagrijani rerni na 200C..izmedu 30-35 min
Ja sam ih jela za doručak..uzinu..mah idu uz sve..osim ćevape. :face
![]()
1
1
Re: Hljeb i peciva
Ko duša je..
6
6
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Re: Hljeb i peciva
Iskopirala.sam teeeee
2
2
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hljeb i peciva
obožavam hljeb 
samo ga uz pitu ne jedem :haya
samo ga uz pitu ne jedem :haya
4
3
1
1
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.



4

