U Nišu sam bio več...Sleepy Joe je napisao/la: ↑22 dec 2020, 10:09 Kakao hoćeš, vala možeš i bos i go vamo što se mene tiče, samo ti dajem iskren nasihat. Raja su nafurana nešto na stari dio grada, nema ga žalosti za obići, puno bolji Niš, po mnogo čemu. Samo da te napomenem da nam i Miljacka bazdi na fekalije, posebno tokom ljeta.
Kanton Sarajevo
Moderator/ica: Moderator
Re: Sarajevo
0
- WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10271
- Postovi: 7528
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Re: Sarajevo
Neka si, kada imaš priliku obiđi što više gradova i uporedi općenito iskustva, a nisu ni svačija iskustva ista.
0
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
- WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10271
- Postovi: 7528
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Re: Sarajevo
Ne mogu, niti mi se da da u crticama iznosim sve što bi ovaj grad trebao da ima, a nema, pa da bi ga se sa pravom moglo nazvati prijestolnicom, a da ne govorimo o osnovnoj saobraćajnoj infrastrukturi i sl. Malo je reći sramotno....No nemoj mojim sarajlijama dirati Sarajeva, makar da smo svi do koljena u smeću... A nije da im je često mrsko prošetati 10 metara do kante za otpatke. Neka njima njihovih ružičastih naočala....
0
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31151
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31151
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Sarajevo
Ko se jednom napije vode sa Baščaršije
Nikad više iz Saraj'va taj otići ne umije
jel tako amore @pink floydd
2
2
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Re: Sarajevo
Nikada Sarajevo nisam obisao kako treba,planirao ove godine nekoliko dana,ali korona upropasti 
1
1
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31151
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Sarajevo
danas smo prisustvovali hapsenju @Miss Y. komsije, smrka
2
1
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
1811
Prva beba u 2021. godini u Sarajevu rođena jutros u Općoj bolnici
DJEVOJČICA
Prva beba u 2021. godini u Sarajevu rođena jutros u Općoj bolnici
U Sarajevu je u Općoj bolnici "Prim. dr. Abdulah Nakaš" rođena prva beba u 2021. godini.
Kako su potvrdili iz Opće bolnice za Klix.ba, prva beba je rođena jutros u 6.40 sati.
"Majka Meliha Rahić rodila je djevojčicu. Beba je teška 3220 grama i duga 51 centimetar", potvrdili su iz Opće bolnice "Prim. dr. Abdulah Nakaš".
Gradonačelnik Sarajeva Abdulah Skaka i ove godine će, tradicionalno, darovati prvu bebu.
Klix
Prva beba u 2021. godini u Sarajevu rođena jutros u Općoj bolnici
U Sarajevu je u Općoj bolnici "Prim. dr. Abdulah Nakaš" rođena prva beba u 2021. godini.
Kako su potvrdili iz Opće bolnice za Klix.ba, prva beba je rođena jutros u 6.40 sati.
"Majka Meliha Rahić rodila je djevojčicu. Beba je teška 3220 grama i duga 51 centimetar", potvrdili su iz Opće bolnice "Prim. dr. Abdulah Nakaš".
Gradonačelnik Sarajeva Abdulah Skaka i ove godine će, tradicionalno, darovati prvu bebu.
Klix
3
2
1
1
Re: Prva beba u 2021. godini u Sarajevu rođena jutros u Općoj bolnici
Sretno bebacu, znam kako se roditi na taj datum 
1
1
Nova vlada u Sarajevu planira zabraniti zapošljavanje rodbine zvaničnika u kantonalne firme

B. R.
Nova vlada u Sarajevu planira zabraniti zapošljavanje rodbine zvaničnika u kantonalne firmeNova Vlada KS obećala zakon protiv nepotizma (Foto: T. S./Klix.ba)
Među prioritetima potencijalno novog saziva Vlade Kantona Sarajevo bit će usvajanje zakona za borbu protiv nepotizma.
Usvajanje ovog zakona je mandatar za novu vladu Edin Forto iz Naše stranke (NS) naveo u svom ekspozeu. To će biti obaveza Ministarstva pravde i uprave.
"Ovaj resor će kao i u prvom dijelu mandata biti nosilac procesa vezanih za borbu protiv korupcije, pa će tako odmah pokrenuti usvajanje zakona za borbu protiv nepotizma kojim će biti zabranjeno u kantonalne firme i institucije zapošljavati najbližu rodbinu izabranih i imenovanih dužnosnika", naglašeno je.
Čak je i Mirza Čelik iz SDA kazao da se takav zakon čeka.
PLAN RADA
Ovo je ekspoze novog premijera u Sarajevu: Evo šta obećava građanima
https://www.klix.ba/vijesti/bih/ovo-je- ... /210105037
U ekspozeu je potcrtano da će Ministarstvo pravde i uprave nastaviti proces izgradnje kapaciteta u polju objedinjavanja javnih strateških nabavki, s naglaskom na najskuplje nabavke u sektoru zdravstva i komunalne privrede.
Nova ministrica pravde bi trebala biti Lejla Brčić iz NS-a.
OBRAZLOŽIO EKSPOZE
Forto: Primijenite na nama najstrožije standarde, ako pogriješimo - priznat ćemo
https://www.klix.ba/vijesti/bih/forto-p ... /210105042
Na današnjoj sjednici kantonalne skupštine bi trebala biti izabrana nova izvršna vlast koju će s NS-om činiti Narod i pravda (NiP), Socijaldemokratska partija (SDP) i Nezavisna bosanskohercegovačka lista (NBL).
3
2
1
1
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31151
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Nova vlada u Sarajevu planira zabraniti zapošljavanje rodbine zvaničnika u kantonalne firme
hoce da zabrane kad je dino pozaposljavo sve sto je znao 
1
1
1811
Re: Nova vlada u Sarajevu planira zabraniti zapošljavanje rodbine zvaničnika u kantonalne firme
Čovjek objasnio.
0
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Nova vlada u Sarajevu planira zabraniti zapošljavanje rodbine zvaničnika u kantonalne firme
Svasta su oni obecavali..
0
ALPHA ET OMEGA
Re: Nova vlada u Sarajevu planira zabraniti zapošljavanje rodbine zvaničnika u kantonalne firme
Samo metla...
Na kraju mandata ćemo sabirati.
Ne može se ništa preko noći, pogotovo ne, kad se sustavna korupcija i nepotizam desetljećima provode. I otpor će biti jak.
Na kraju mandata ćemo sabirati.
Ne može se ništa preko noći, pogotovo ne, kad se sustavna korupcija i nepotizam desetljećima provode. I otpor će biti jak.
0

