Da se pohvalim
Re: Da se pohvalim
Da sam sama pregledala.pacijenta i dala.tacnu dijagnozu kao i prjelog za terapiju. ...
Damire placi!
Damire placi!
3
1
1
1
1
1
- Moonlight
- Menadžerska legenda

- Reactions: 15631
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
- Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.
Re: Da se pohvalim
Koji si ti amater
1
1
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
- Moonlight
- Menadžerska legenda

- Reactions: 15631
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
- Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.
Re: Da se pohvalim
Dobro te je, jedna blinkonce nam je dovoljna na forumu
0
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Re: Da se pohvalim
Ma.ona je original ja tek blijeda kopija u pokušaju da te animiram tj smuntam
Ni Avatar nisi vidjela sto sam ti poklonila
1
1
- Moonlight
- Menadžerska legenda

- Reactions: 15631
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
- Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.
Re: Da se pohvalim
IzvinjajEm se sto sam nepristojna, jučer sam hodala, a inače sam u poslu ovih dana pa nisam ništa upratila, nisam ni znala da imamo tu temu za biografiju
Danas ću napraviti kaficu pa sve iščitati. Promiss
1
1
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Re: Da se pohvalim
Kakav mi je avatar?
Hvala damire od srceta

Hvala damire od srceta
3
3
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Re: Da se pohvalim
Znas kako danas puse, o maj gad.
Najsigurnije biti u kući.
1
1
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Re: Da se pohvalim
kod nas je slabo vjetrovito skroz. ja kad odem u hercehovinu nikako ne mogu da se naviknem na puhanje, sve se bojim da propuh wants to kill meDivlja_u_srcu je napisao/la: ↑22 aug 2020, 15:59Znas kako danas puse, o maj gad.
Najsigurnije biti u kući.
al zato je cist zrak gdje ima vjetra, dole milina, kad predjes ivan ko da ulazis u dimnjak. ne znam kako je kod vas gore po tom pitanju
1
1
Re: Da se pohvalim
dmr je napisao/la: ↑22 aug 2020, 16:02kod nas je slabo vjetrovito skroz. ja kad odem u hercehovinu nikako ne mogu da se naviknem na puhanje, sve se bojim da propuh wants to kill meDivlja_u_srcu je napisao/la: ↑22 aug 2020, 15:59
Znas kako danas puse, o maj gad.
Najsigurnije biti u kući.![]()
al zato je cist zrak gdje ima vjetra, dole milina, kad predjes ivan ko da ulazis u dimnjak. ne znam kako je kod vas gore po tom pitanju![]()
Ma da je stoput čistiji zrak, djaba ti.
Ja ne volim vjetar, može ono povjetarac ali ovdje danas je da Bog sačuva.. Znaci jačina 14, nosi sve..
Ja morala i cvijece ukloniti.
1
1
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Re: Da se pohvalim
ma nije dzaba, bolji je cisti zrak, ne moze se poredit. skloni se i suti dok ne prodjeDivlja_u_srcu je napisao/la: ↑22 aug 2020, 16:05dmr je napisao/la: ↑22 aug 2020, 16:02
kod nas je slabo vjetrovito skroz. ja kad odem u hercehovinu nikako ne mogu da se naviknem na puhanje, sve se bojim da propuh wants to kill me![]()
al zato je cist zrak gdje ima vjetra, dole milina, kad predjes ivan ko da ulazis u dimnjak. ne znam kako je kod vas gore po tom pitanju![]()
Ma da je stoput čistiji zrak, djaba ti.
Ja ne volim vjetar, može ono povjetarac ali ovdje danas je da Bog sačuva.. Znaci jačina 14, nosi sve..
Ja morala i cvijece ukloniti.
1
1
Re: Da se pohvalim
Dobijen prvi slučaj, okončano u korist moga klijenta.
Stašni Storm savladan Iskrom ženskog umijeća
Stašni Storm savladan Iskrom ženskog umijeća
4
1
3
3
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Re: Da se pohvalim
Toliko toga sam stigla obaviti prije posla :haya
2
1
1
1
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.


