Komplimenti?

Ona-on, ona- ona, on- on, i tome slično...
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36491
Postovi: 29561
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Komplimenti?

Post Postao/la storm »

Šta smatrate za kompliment, kako ih prihvatite, kako ih udijelite?
Gdje je granica, kad kompliment probija crtu intime, koju ste postavili prema nepoznatim osobama?
Najljepši koje ste primili, a navedite i razne nebuloze, koje ste čuli....jer vjerujem da ovih potonjih, ima daleko više :D

"Jajnici mi trepere": Muškarci podijelili najbolje komplimente koje su dobili od žena
Index Magazin
slika
Screenshot: YouTube
PRIMANJE komplimenata ne znači samo instantnu sreću i dobar osjećaj, već pomaže i sa samopouzdanjem, a u dobivanju komplimenata, vjerovali ili ne, jednako uživaju i žene i muškarci.

Ipak, češće čujemo muškarce kako daju komplimente ženama, iako je to dvosmjerna ulica i komplimenti idu u oba smjera.

No, ponekad nije tako lako dati dobar kompliment i to na dobar način, stoga su neki muškarci na Redditu odlučili podijeliti one kojima su im žene uljepšale ponekad taj tren, ponekad čitav dan, a neke će od njih pamtiti do kraja života.

1. "Kolegica s posla koja obično sa mnom hoda do autobusne stanice rekla mi je da se sa mnom osjeća sigurno. Meni, kao velikom i dlakavom muškarcu s namrgođenim licem i dubokim glasom, to je bilo nešto novo. Prošlo je šest godina, a još se uvijek sjećam tog komplimenta."

2. "Prošao sam kraj mlade djevojke pri ulasku u restoran. Stala je i vratila se unutra da mi kaže da odlično mirišem. Smješkao sam se čitav ostatak tog dana."

3. "Tijekom Noći vještica skinuo sam masku, a jedna mi je djevojka rekla: 'Uff, stvarno bi trebao češće biti bez maske'. Slatka djevojka."

4. "Frend je jednom sprdao moj šešir sve dok zgodna cura nije prišla i rekla: 'Ne! Predobro ti stoji.' Nosio sam taj šešir skoro svaki dan iduće tri godine dok se nije raspao."

5. "Moja slatka nećakinja rekla je svojoj mami, mojoj sestri, da sam ja tip muškarca za kakvog se želi udati jednog dana. Rastopilo me."

6. "'Djeca su jako sretna što si im ti otac'. Pitao sam se radim li sve kako treba kao otac i bio sam pomalo depresivan, ali znao sam da je sve u redu kad mi je moja divna žena to rekla."

7. "Imam 21 godinu i bio sam kod zubara. Zgodna medicinska sestra, koja je bila samo par godina starija od mene, rekla mi je da imam jako lijepe plave oči dok mi je kopala po ustima. Neko ću vrijeme razmišljati o tome."

8. "Ja: 'Nije baš da se žene trgaju za mene, ne znam zašto misliš da sam neka dobra prilika.' Ona: 'Ne znam zašto misliš da nisi.' Ovaj me razgovor doslovno rasplakao."

9. "Jednom mi je prilično pijana žena rekla da joj od mog glasa trepere jajnici. Ljudi mi znaju reći da bih trebao biti radijski voditelj, ali ovo je bilo originalno."


10. "'Drago mi je da si postao dio mog života'. Potekle su mi suze."
0
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Komplimenti?

Post Postao/la Heidi »

Vele, da nema nista gluplje od izraza lica muskarca kojem zena sapuce na uho da je snazan :oo
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 18205
Postovi: 10943
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Komplimenti?

Post Postao/la Miss Y. »

ima.... da zna znanje :keke
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Komplimenti?

Post Postao/la Max »

Miss Y. je napisao/la: 07 apr 2021, 10:15 ima.... da zna znanje :keke
Zna ga primit?


:max
2
2 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 18205
Postovi: 10943
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Komplimenti?

Post Postao/la Miss Y. »

Max je napisao/la: 07 apr 2021, 10:18
Miss Y. je napisao/la: 07 apr 2021, 10:15 ima.... da zna znanje :keke
Zna ga primit?


:max
ma ovo sto heidi kaze i izraz lica i to.
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Komplimenti?

Post Postao/la Heidi »

Miss Y. je napisao/la: 07 apr 2021, 10:15 ima.... da zna znanje :keke
Najbolji kojeg su dosad imale.... On se raspilavi. :oho
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Komplimenti?

Post Postao/la Max »

a evo ako ćemo iskreno (ne ubrajam hanumine) kada mi je jedna forumašica rekla da sam puno ljevši uživo...
3
2 slika 1 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 18205
Postovi: 10943
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Komplimenti?

Post Postao/la Miss Y. »

oho.
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Komplimenti?

Post Postao/la Heidi »

Ohaaa, uzivo
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Komplimenti?

Post Postao/la Max »

:max
0
I say what I think, I think what I say
ina
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 4608
Postovi: 3040
Pridružen/a: 22 dec 2020, 10:50

Re: Komplimenti?

Post Postao/la ina »

Djeca su jako sretna što si im ti otac
Ovo je baš slatko..
Još da je dodala: A ja što sam ti žena 😁

Umjereni komplimenti su ok.. Ne volim samo vulgarnost..

A jedne prilike poznanica reče kolegi: Nisi uopšte zabavan.. I on se sav uzvrtio.. Pravo mu bilo krivo :keke
3
1 slika 1 slika 1 slika
Neka ljubav caruje..
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 18205
Postovi: 10943
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Komplimenti?

Post Postao/la Miss Y. »

"Prošao sam kraj mlade djevojke pri ulasku u restoran. Stala je i vratila se unutra da mi kaže da odlično mirišem. Smješkao sam se čitav ostatak tog dana."

ovo često radim, al ne znam dal se smješkaju ostatak dana.
2
2 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
ROOT
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2407
Postovi: 1438
Pridružen/a: 24 mar 2021, 16:37

Re: Komplimenti?

Post Postao/la ROOT »

Iskreno nekakvi monotoni i dosadni komplimenti :ehe , ne bi' se ni' počeš'o po nosu ni za jedno od njih,
ovo k'o da su sve neke tetke :fiju
1
1 slika
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10471
Postovi: 6214
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Komplimenti?

Post Postao/la Dina »

Češće hvalim karakter, nego fizički izgled, mada, znam suptilno reći, ono, već vidim da mi nije žao što sam došla :kriv

Jednoj sam nekome rekla da je tip osobe kakvu bi svako poželio imati u svom životu... navodno se još toga sjeća :smoto
4
4 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Komplimenti?

Post Postao/la Heidi »

kad te vidim krene mi šav na carapi. :oo
2
1 slika 1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
toxic
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 9937
Postovi: 4163
Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
Lokacija: My Own World

Re: Komplimenti?

Post Postao/la toxic »

storm je napisao/la: 07 apr 2021, 10:04 Šta smatrate za kompliment, kako ih prihvatite, kako ih udijelite?
Gdje je granica, kad kompliment probija crtu intime, koju ste postavili prema nepoznatim osobama?
Najljepši koje ste primili, a navedite i razne nebuloze, koje ste čuli....jer vjerujem da ovih potonjih, ima daleko više :D
Volim i da primim i da dam kompliment, realan, ne volim preterivanja bez osnove, ali mi nije potrebno u smislu da bih se potvrdila u necemu.
Sto se tice granice, meni bude neprijatno kad neko rafalno pocne da me hvali za nesto, pogotovo kad nekakvim neosnovanim laskanjem neko pokusa da mi se priblizi, zapravo takvim ponasanjem se jos vise udaljim :zbunj

Najgori kompliment "Licis na moju mamu" :valja
za najlepsi cu se vec prisetiti:)
2
2 slika
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Komplimenti?

Post Postao/la Fatih »

toxic je napisao/la: 07 apr 2021, 16:43
storm je napisao/la: 07 apr 2021, 10:04 Šta smatrate za kompliment, kako ih prihvatite, kako ih udijelite?
Gdje je granica, kad kompliment probija crtu intime, koju ste postavili prema nepoznatim osobama?
Najljepši koje ste primili, a navedite i razne nebuloze, koje ste čuli....jer vjerujem da ovih potonjih, ima daleko više :D
Volim i da primim i da dam kompliment, realan, ne volim preterivanja bez osnove, ali mi nije potrebno u smislu da bih se potvrdila u necemu.
Sto se tice granice, meni bude neprijatno kad neko rafalno pocne da me hvali za nesto, pogotovo kad nekakvim neosnovanim laskanjem neko pokusa da mi se priblizi, zapravo takvim ponasanjem se jos vise udaljim :zbunj

Najgori kompliment "Licis na moju mamu" :valja
za najlepsi cu se vec prisetiti:)
Nista @Max, slaba sezona ce biti. :muhadzir Dzaba ti i sesiric.
2
2 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Odgovori

Natrag na “Ljubav i veze”