HAPŠENJE EDINA VRANJA Stranka za BiH predlaže: Odnose sa Srbijom svesti na nivo otpravnika poslova

Prenosimo sa portala...
Moderatori: Fatih, Max, Socrates
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

HAPŠENJE EDINA VRANJA Stranka za BiH predlaže: Odnose sa Srbijom svesti na nivo otpravnika poslova

Post Postao/la storm »

slika
M. G./klix.ba

Foto: Facebook
Iz Stranke za BiH su komentirali hapšenje Edina Vranja u Srbiji rekavši da sve dok se Srbija tako odnosi prema građanima BiH, odnos s tom državom može biti na nivou otpravnika poslova bez posjete naših i bez dobrodošlice srpskim predstavnicima u institucijama BiH.

Rekli su da bivši član Predsjedništva BiH u ime Stranke za Bosnu i Hercegovinu Haris Silajdžić nikada za vrijeme vršenja svoje dužnosti nije zvanično posjetio Srbiju.
"Zahtijevano je da Srbija prizna ratne zločine i genocid te da se izvini žrtvama zbog tih zločina. Nakon što je Skupština Srbije usvojila rezoluciju kojom se na neki nedorečeni način osuđuju zločini i nakon velikog pritiska zapadnih i istočnih prijatelja naše države bila je dogovorena posjeta Harisa Silajdzića Srbiji", kažu iz SBiH.

ZVANIČNO SAOPĆENJE
MUP Srbije: Edin Vranj je osumnjičen za zločine protiv ratnih zarobljenika u Goraždu
Dodali su da je posjetu Srbiji Silajdžić ipak otkazao u posljednji čas zbog onemogućavanja posjete Iliji Jurišiću, koji se tada nalazio u srbijanskim zatvorima.

"Onda je to bio Ilija Jurišić, danas je to Edin Vranj", zaključuju iz SBiH.

Podsjećamo, MUP Srbije uhapsio je jučer bivšeg visokog službenika Federalne uprave policije (FUP) Edina Vranja. On je uhapšen pri ulasku u Srbiju, kod graničnog prijelaza Uvac - Rudo.

NA PRIJELAZU UVAC
Srbijanska policija uhapsila Edina Vranja zbog sumnje za ratni zločin
Za Vranjem je raspisana potjernica MUP-a Srbije 2018. godine, zbog navodnih ratnih zločina na području Goražda.
1
1 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: HAPŠENJE EDINA VRANJA Stranka za BiH predlaže: Odnose sa Srbijom svesti na nivo otpravnika poslova

Post Postao/la Ommadawn »

Hajd da vidimo i to.
0
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: HAPŠENJE EDINA VRANJA Stranka za BiH predlaže: Odnose sa Srbijom svesti na nivo otpravnika poslova

Post Postao/la Hannibal »

semir je nasa politicka buducnost. kad je prosle izbore prezivio a glasalo se samo protiv sda, znas da radi dobro. vrijeme mu je da opcinski nivo batali i da se lati ozbiljnijeg posla
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: HAPŠENJE EDINA VRANJA Stranka za BiH predlaže: Odnose sa Srbijom svesti na nivo otpravnika poslova

Post Postao/la Ommadawn »

Kako navode, Vranj se ne nalazi na spisku Republike Srpske optuženih za ratne zločine.

Bosna je u svakom slučaju u lošoj poziciji pa ne može ničim ucijeniti Srbiju.
0
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: HAPŠENJE EDINA VRANJA Stranka za BiH predlaže: Odnose sa Srbijom svesti na nivo otpravnika poslova

Post Postao/la storm »

Započela su diplomatska nadjacavanja... Komsic prozvao ambasadora Srbije na razgovor... Odbio.
Komsic i Dzaferovic nisu otišli u bg na samit nesvrstanih (zar to još postoji?)
Ne znam jel ćiriličar aka jugoslav aka čovke otišao...
0
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: HAPŠENJE EDINA VRANJA Stranka za BiH predlaže: Odnose sa Srbijom svesti na nivo otpravnika poslova

Post Postao/la Hannibal »

Ommadawn je napisao/la: 13 sep 2021, 12:54 Kako navode, Vranj se ne nalazi na spisku Republike Srpske optuženih za ratne zločine.

Bosna je u svakom slučaju u lošoj poziciji pa ne može ničim ucijeniti Srbiju.
jedino da mi uhapsimo nekog srbina pa da trazimo razmjenu. evo ja nominujem mog druga mileta s ciglana 😊
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: HAPŠENJE EDINA VRANJA Stranka za BiH predlaže: Odnose sa Srbijom svesti na nivo otpravnika poslova

Post Postao/la Hannibal »

storm je napisao/la: 13 sep 2021, 14:10 Započela su diplomatska nadjacavanja... Komsic prozvao ambasadora Srbije na razgovor... Odbio.
Komsic i Dzaferovic nisu otišli u bg na samit nesvrstanih (zar to još postoji?)
Ne znam jel ćiriličar aka jugoslav aka čovke otišao...
povukli smo ambasadoricu iz beograda
mene babo poslo na tavan po pusku...
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: HAPŠENJE EDINA VRANJA Stranka za BiH predlaže: Odnose sa Srbijom svesti na nivo otpravnika poslova

Post Postao/la Desperado »

To je taj srpski svet - propagandom, lobijima i lažima do Velike Srbije ovog puta bez ispaljenog metka.
0
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: HAPŠENJE EDINA VRANJA Stranka za BiH predlaže: Odnose sa Srbijom svesti na nivo otpravnika poslova

Post Postao/la Ommadawn »

Propagandom već znaju baratati.
Ostalo je već upitno.
A drugi neka to iskoriste.
0
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Odgovori

Natrag na “Vijesti”