Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Moderator: Socrates
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15023
Postovi: 9436
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Polaris »

toxic je napisao/la: 06 okt 2021, 17:35
Polaris je napisao/la: 08 feb 2021, 00:52 Sims 1 (imam sims 1 deluxe edition na starom laptopu na vikendici) i sims 4, mada se nisam nikad ustelila, dok napravim likove i sagradim kucu dosadi mi, i onda jedno godinu, po godine ne igram i tako sve :D
Kako sam ja bila zaludjena ovom igricom :D
mislim da mi nikad nije umro nijedan karakter.

Nisam u toku, ima li negde sad da se skine?
Imas na njihovoj oficijelnoj stranici, od simsa, ali samo sims 4 i dodatke za sims 4, koliko znam. Dobijes Origin account i preko te origin aplikacije skines sims 4, nekih 10 gigabajta je igrica. Taj origin je za ea igrice. Uglavnom moras imati Origin da bi mogao igrati sims 4.. original bar
https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... rd-edition
1
1 slika
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Desperado »

Russki je napisao/la: 06 okt 2021, 18:44 Opet sam se malo uhvatio World of Warcrafta. Sreća katkad samo igram, minimalna šansa da se opet navučem.
Classic ili onaj Shadowlands, tj. zadnja ekspanzija?

Ja sam ga aktivno igrao do cataclysm, a kasnije sam samo pratio cinematice na youtube da vidim dokle su dogurali sa pričom. Po ovim novim haman da će vratiti Arthasa... nekako mi miriše na to :fiju
1
1 slika
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16993
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Russki »

MarlboroGold je napisao/la: 07 okt 2021, 11:54
Russki je napisao/la: 06 okt 2021, 18:44 Opet sam se malo uhvatio World of Warcrafta. Sreća katkad samo igram, minimalna šansa da se opet navučem.
Classic ili onaj Shadowlands, tj. zadnja ekspanzija?

Ja sam ga aktivno igrao do cataclysm, a kasnije sam samo pratio cinematice na youtube da vidim dokle su dogurali sa pričom. Po ovim novim haman da će vratiti Arthasa... nekako mi miriše na to :fiju
Wrath of the Lich King

Osobno za mene najbolja ekspanzija. Sve sam igrao od početka, probao i Cataclysm, ali uvidio sam da je sranje. Dalje nisam htio ni gledati.
1
1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
toxic
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 9937
Postovi: 4163
Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
Lokacija: My Own World

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la toxic »

Polaris je napisao/la: 07 okt 2021, 07:17 Imas na njihovoj oficijelnoj stranici, od simsa, ali samo sims 4 i dodatke za sims 4, koliko znam. Dobijes Origin account i preko te origin aplikacije skines sims 4, nekih 10 gigabajta je igrica. Taj origin je za ea igrice. Uglavnom moras imati Origin da bi mogao igrati sims 4.. original bar
https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... rd-edition
Hvala @Polaris :toxi
1
1 slika
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Desperado »

Russki je napisao/la: 07 okt 2021, 12:26
MarlboroGold je napisao/la: 07 okt 2021, 11:54
Classic ili onaj Shadowlands, tj. zadnja ekspanzija?

Ja sam ga aktivno igrao do cataclysm, a kasnije sam samo pratio cinematice na youtube da vidim dokle su dogurali sa pričom. Po ovim novim haman da će vratiti Arthasa... nekako mi miriše na to :fiju
Wrath of the Lich King

Osobno za mene najbolja ekspanzija. Sve sam igrao od početka, probao i Cataclysm, ali uvidio sam da je sranje. Dalje nisam htio ni gledati.
Meni je TBC najbolji zbog najboljeg balance u PVE i PVP kojeg su ikad imali, ali je dobar i WOTLK. Sve kasnije je smeće.
1
1 slika
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16993
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Russki »

MarlboroGold je napisao/la: 07 okt 2021, 15:55
Russki je napisao/la: 07 okt 2021, 12:26
Wrath of the Lich King

Osobno za mene najbolja ekspanzija. Sve sam igrao od početka, probao i Cataclysm, ali uvidio sam da je sranje. Dalje nisam htio ni gledati.
Meni je TBC najbolji zbog najboljeg balance u PVE i PVP kojeg su ikad imali, ali je dobar i WOTLK. Sve kasnije je smeće.
Meni je taj balans nekako najbolji na WOTLKu, ali dobro, za mene. I dobra mi je fora sa achievementima. Dugo sam u to zadao dok sam igrao aktivno.
1
1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Fatih »

A ja na pravom gejmerskom kompu, samo profuram malo ET - Enemy territory iz 2002. Koja je to bila igra za ono doba. I danas je ista, i serveri su i danas puni. Nije "realisticna", u smislu sta pogodak u glavi znaci, npr. ali, ipak, nezaboravna i vec kultna igrica.
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16993
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Russki »

Prvi put čujem za tu igricu. Pogledaću kad zasjednem ovih dana na PC.
0
abysmal depths are flooded
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Fatih »

Russki je napisao/la: 07 okt 2021, 19:38 Prvi put čujem za tu igricu. Pogledaću kad zasjednem ovih dana na PC.
Obavezno, samo nemoj odmah reci "shit". Sjeti se koliko je stara. :ok (i mozes da nosis svastiku ili americku zastavu, ovisno u kom si timu :ooo ).
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Desperado »

Fatih je napisao/la: 07 okt 2021, 19:37 A ja na pravom gejmerskom kompu, samo profuram malo ET - Enemy territory iz 2002. Koja je to bila igra za ono doba. I danas je ista, i serveri su i danas puni. Nije "realisticna", u smislu sta pogodak u glavi znaci, npr. ali, ipak, nezaboravna i vec kultna igrica.
Zar to nije ona Wolfenstein Castle tako nešto? Ili je napravljen multiplayer od nje... ne sjećam se tačno, a možda sam i pobrkao. Davno je to bilo :oo
1
1 slika
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Fatih »

MarlboroGold je napisao/la: 07 okt 2021, 23:37
Fatih je napisao/la: 07 okt 2021, 19:37 A ja na pravom gejmerskom kompu, samo profuram malo ET - Enemy territory iz 2002. Koja je to bila igra za ono doba. I danas je ista, i serveri su i danas puni. Nije "realisticna", u smislu sta pogodak u glavi znaci, npr. ali, ipak, nezaboravna i vec kultna igrica.
Zar to nije ona Wolfenstein Castle tako nešto? Ili je napravljen multiplayer od nje... ne sjećam se tačno, a možda sam i pobrkao. Davno je to bilo :oo
Da, Wolfenstein je original igra, i to je single player. A multiplayer jeste napravljen i zove se kako sam napisao. Super mape i sl.
1
1 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Socrates »

Da me je neko pitao prije pet dana da li @Fatih Igra video igrice, rekao bih mu da nema šanse. :opa

Samo moj trolerski komentar. Ja igram samo single player ponekad. Meni se čini da bih se pobio sa nekim da igram online. Davno sam to prestao. Osim FIFE.
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7686
Postovi: 5634
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la SmokingMan »

Battlefield 3. Ne mogu da se skinem sa droge nikako, samo me ne slušaju kolege, niko ne slijedi PTFO, a ja ginem za pobedu, srčano, predano, bez uzmicanja. :ddk
2
1 slika 1 slika
slika
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10778
Postovi: 6301
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Atomic »

Gledam onaj uvod u witcher 3,kad kaze killing monsters,odmah bih otisao uzeti racunar i zaigrati🤣
1
1 slika
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7686
Postovi: 5634
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la SmokingMan »

Atomic je napisao/la: 26 okt 2021, 21:14 Gledam onaj uvod u witcher 3,kad kaze killing monsters,odmah bih otisao uzeti racunar i zaigrati🤣
Ako ništa, nemoj da te prevare oko preformansi, da daš bare 300 KM više, nego što bi i sa slabijim konfigom mogao postići. :keke
0
slika
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15023
Postovi: 9436
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Polaris »

Ima li ko od vas ps 5? Gdje ste ga kupili i koliko je kostao?
0
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Desperado »

Ne žuri s tim ako misliš kupiti. Sačekaj bar godinu da spadne malo cijena, a do tad će izaći i dosta igara.
0
Odgovori

Natrag na “Gaming corner”