Nedavno završila serija 12 epizoda o NDH.
Jako realan prikaz, mislim da je Hrvatska desnica bila u šoku i nevjerici. Zorno pokazuje, koliko su bili zapravo ustaše papci, narodski rečeno.
Gostuju i strani stručnjaci, od Srbije, Italije, do engleske... Te par odličnih hrvatskih, bosanskih povjesničara... Sve preporuke.
Potom su nedavno pustili i serijal Uskoci.
Vrhunsko igrani dokumentarac sa odličnom kostumografijom. Te ponovo hrpa stranih stručnjaka.
Pa oko hrvatskog proljeća... Doduše taj mi je bio pomalo dosadan.
Sinoć pogledao prvi dio o nuklearnom programu sfrj
Juga je imala opasnu želju za atomskom bombom, u planu su bile čak 20 atomskih elektrana, na kraju su ameri samo jednu dopustili, a i nakon smrti Tita, sve je palo u vodu.