Hoću da pitam..
Re: Hoću da pitam..
koja je razlika izmedju pretplate i bookmarka za teme na forumu?
mescini da mi obavijesti dodju na mail za obje stvari pa ne kontam?
mescini da mi obavijesti dodju na mail za obje stvari pa ne kontam?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da pitam..
Koliko ja kontam...
Teme koje označiš sa bookmark, imaš na listi, i bez pretraživanja ideš na listu i udjes...
Pretplata te opet obavještava o novim upisima na temi koju odaberes...
0
Re: Hoću da pitam..
A u postavkama notifikacija podesavas za sta ce zvoniti ovdje a za sta na email
1
1
Re: Hoću da pitam..
A mention i SMS?
3
3
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Hoću da pitam..
To se samo ukljuci za pp kad
Ako nije visi lvl
2
2
Re: Hoću da pitam..
a gdje se nalazi lista?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da pitam..
Mislim da u profil/postavkama ima,da je možeš kreirati....ali ne znam točno, nisam se time nikad koristio...vazda letim cijelim forumom
Na nekim većim forumima, gdje forumaši prate samo par odabranih tema, vjerujem da to ima smisla...
1
1
Re: Hoću da pitam..
e zahvaljujem
i nije mi od neke koristi jer bi bilo logicnije da je npr. negdje na vrhu uvijek medju drugim temama a ne u cp
i nije mi od neke koristi jer bi bilo logicnije da je npr. negdje na vrhu uvijek medju drugim temama a ne u cp
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da pitam..
I ja sam konto da imaju bookmarks negdje pri ruci, tako bi bilo logicno, lakse bi nalazio svoju temu

1
1
Re: Hoću da pitam..
ma otkad mi predade storm palicu na onoj temi play of the day u strasnom sam stresu
vec dva dana fulam a znala sam njega prozivati
vec dva dana fulam a znala sam njega prozivati

2
2
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da pitam..
ubacila sam u kalendar
jer sam djevica i jako odgovorna osoba :hohoho
jer sam djevica i jako odgovorna osoba :hohoho
3
3
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 

1