pa ne hvalis se da si unaprijedjena
super, drago mi je.
Taman i babine i rodjendan i sve to
pa ne hvalis se da si unaprijedjena

biro, nokti i play of the day :hohoho
bila ja uporna (citaj naporna) i dao mi co'jek temu :hohoho
nemoj zaboraviti i mace nahranit, upiši i to...

Tema paketići?
Pa neka stoji tema, možda predstaviti ideju, akcije proteklih godina... Pa nekad krajem novembra aktivirati...
1
hahahah pa njoj je cetvrtkom...