Kakve veze imaju respo i čarobnjak s tobom
Prvi demokratski izbori - BEHAR
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
1
1
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Spoštovani i nadasve cijenjeni niste istakli vašu kandidaturu te pokrenuli kampanju.
Tek se sada oključujete u ovako bitnu temu
:mmm
1
1
I say what I think, I think what I say
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Kako nije...ide sloganmad_max_ba je napisao/la: ↑03 sep 2020, 12:43Spoštovani i nadasve cijenjeni niste istakli vašu kandidaturu te pokrenuli kampanju.
Tek se sada oključujete u ovako bitnu temu
:mmm
Prika :mmm RAVNO do mora
2
2
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
..a sto se bira ..da znam kriterij i da dam svoja tri vrijedna glasa.. 
0
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Pa čitaj uvodni post....nešto kao forumaš mjeseca, ali tu birate vi forumaši...
0
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Izbor ljepote, slobodno i ti ko i ostali glasaj za Miss Y., ona je lijepa ko munara

3
3
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
s zelenim kandiljima
3
1
2
2
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Pa nije tako zamišljeno...da sam htio izbor ljepote, to bih i napisao i specificirao...
Zanima me doprinos forumu, tj kako ga vi vidite...a na to ne mogu i ne želim utjecati...
2
1
1
1
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
..al ipak da razmislim..i dadnem zadnji dan glas i mozda budem presudan..do kad anketa
je dani u konkurenciji :hohoho :hohoho
1
1
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
oho
vidi prike kako razmišlja a nije ko ja
poletio odmah da glasujem i kad sam glasovo skontah da sam trebao kasnije

vidi prike kako razmišlja a nije ko ja
poletio odmah da glasujem i kad sam glasovo skontah da sam trebao kasnije
0
I say what I think, I think what I say
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
da bar jeste, ne bi gledali one neke dzaferovice, genjce :hohoho ... na banderama bude bas prijatnih lica
3
3


