Sve drugo, molim vas da ne pisete ovdje. Isao sam nazad, i procitao sve sto sam propustio, tako da imam prilicno jasnu sliku, kako je sve pocelo i zasto je doslo do ovolikog dizanja prasine. Izbrisao sam nekoliko postova, i molim one koji primijete da im "fali post", neka to shvate malo obiljnije.
Cestitam @Iskra na pobjedi. Bilo je tijesno, ali to je to. Behar ovog mjeseca.
Sto se tice narednih, molim vas da odrzimo medjusobnu komunikaciju na zdravom nivou, jer, ako ce ove stvari izazivati svadje, to nije dobro za forum i dovodi se u pitanje. Nijedan admin ne zeli da lijepa namjera poluci gorki sirup. I nijedan moderator ne voli da cisti teme, gdje bi zaista trebalo da bude sve, samo ne prepirka.
Nadam se da cete uvaziti ovaj apel.

2

1
1
