10??
Nije više??
Đe ja živim, bem ti život...
10??
Ja jednom pošao staviti Draganu i dođe Security i zavrnu mi ruku.


Jedan komad

1
Nemam ba ni za sebe...
Nije dobro uuu... pusti moja ti, nemoj da on meni pleše a da ja ne vodim. Nisam jednom bio na prelazu od ateiste do vjernika...