Kafana - za popiti i zaigrati
Re: Kafana - za popiti i zaigrati
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Re: Kafana - za popiti i zaigrati
Jaooo pjesme!!!
Dje onaj Malfoy
Dje onaj Malfoy
1
1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Kafana - za popiti i zaigrati
Heidi polahko ima jos do zore
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
- Moonlight
- Menadžerska legenda

- Reactions: 15631
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
- Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.
Re: Kafana - za popiti i zaigrati
0
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
- WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10252
- Postovi: 7515
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Re: Kafana - za popiti i zaigrati
:face
Kelneru, virtualni alkohol i sokići za sve.... :hohoho
Kelneru, virtualni alkohol i sokići za sve.... :hohoho
4
4
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Re: Kafana - za popiti i zaigrati
Trafalgar Law je napisao/la: ↑06 sep 2020, 14:28 :face![]()
Kelneru, virtualni alkohol i sokići za sve.... :hohoho
1
1
Re: Kafana - za popiti i zaigrati
Ko pjeva onu narkomansku pjesmu “Zbog tebe u venu ću”?
5
5
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
- WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10252
- Postovi: 7515
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Re: Kafana - za popiti i zaigrati
Ma šuti, ovo sam tokom 4 mjesečnog boravka kod druga svakodnenvo slušao. Inače volio je slušat' Sea KalaČa....Iskra je napisao/la: ↑06 sep 2020, 18:42Trafalgar Law je napisao/la: ↑06 sep 2020, 14:28 :face![]()
Kelneru, virtualni alkohol i sokići za sve.... :hohoho
sta ti je ovo? Ovaj gori od Mare i derventskih lola
![]()
0
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Re: Kafana - za popiti i zaigrati
Trafalgar Law je napisao/la: ↑06 sep 2020, 18:53Ma šuti, ovo sam tokom 4 mjesečnog boravka kod druga svakodnenvo slušao. Inače volio je slušat' Sea KalaČa....![]()
Zezali se Storm.ija i on meni pošalje tu Maru i lole i ja kliknem na sred pauze, sve puno doktora i sestara...ne znam.kako sam.ugasila.
1
1
Re: Kafana - za popiti i zaigrati
INace su doktorice dobre s venama
:mmm
Vidimo iz priloga
2
2
I say what I think, I think what I say
Re: Kafana - za popiti i zaigrati
mad_max_ba je napisao/la: ↑06 sep 2020, 19:30INace su doktorice dobre s venama
:mmm
Vidimo iz priloga
![]()
Ima.i ova , direktno u vene
0

