Prvi demokratski izbori - BEHAR
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Ne mozete vi bez malo grebanja a-aa
Cestitam pobjednici
Cestitam pobjednici
0
ALPHA ET OMEGA
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Ja sam sasvim ozbiljna
A damir nek zna lose mu se pise ako ne bude glasao bar za jednu od nas
2
2
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Jesam
2
2
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
..a super svađica a da nije laganini biće nešto od foruma.. :bih1sad predlažem da biramo najzgodniju forumašicu to bi bilo.. 
2
2
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Čestitke Iskra 
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Storm samo ti mozes da potvrdis jel damir iskren
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Svoj ti posao
1
1
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Hajde damir sad i ti ovako 
1
1
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.





