Hoću da pitam..

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

Miss Y. je napisao/la: 03 sep 2020, 09:48
mad_max_ba je napisao/la: 03 sep 2020, 09:46
Pa ja petak....


eeeee, tugu moju niko ne zna

:medzed
hahahah pa njoj je cetvrtkom...
Ti kontas svima petkom :haha
pa u noći sa četvratka na petak i onda i petak ujutro, pa petak poslije posla pa onda petak navećer

:valja
1
1 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47005
Postovi: 39387
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la smajlic »

dmr je napisao/la: 03 sep 2020, 09:45 kakvi crni NOVOGODISNJI paketici ljudi dragi? :ccc :D
neka, taman je to
po marku dnevno sad pocnes ostavljati i eto ga :hehe
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Miss Y. »

mad_max_ba je napisao/la: 03 sep 2020, 09:50
Miss Y. je napisao/la: 03 sep 2020, 09:48

hahahah pa njoj je cetvrtkom...
Ti kontas svima petkom :haha
pa u noći sa četvratka na petak i onda i petak ujutro, pa petak poslije posla pa onda petak navećer

:valja
PREgoniš :sunja
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

pravilno raspoređeni intervali

:ha
2
2 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

Miss Y. je napisao/la: 03 sep 2020, 09:50
mad_max_ba je napisao/la: 03 sep 2020, 09:50

pa u noći sa četvratka na petak i onda i petak ujutro, pa petak poslije posla pa onda petak navećer

:valja
PREgoniš :sunja
pa ko će čekat naredni četvrtak

:mmm
1
1 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Miss Y. »

sanjaj, sanjaj... :fiju
2
2 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36180
Postovi: 32808
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la dmr »

smajlic je napisao/la: 03 sep 2020, 09:50
dmr je napisao/la: 03 sep 2020, 09:45 kakvi crni NOVOGODISNJI paketici ljudi dragi? :ccc :D
neka, taman je to
po marku dnevno sad pocnes ostavljati i eto ga :hehe
ma dobro, ima smisla, samo mi nekako morbidno sad uopste razmisljati o NG :D
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

Miss Y. je napisao/la: 03 sep 2020, 09:51 sanjaj, sanjaj... :fiju
pa šta drugo

:valja
2
2 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47005
Postovi: 39387
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la smajlic »

dmr je napisao/la: 03 sep 2020, 09:52
smajlic je napisao/la: 03 sep 2020, 09:50

neka, taman je to
po marku dnevno sad pocnes ostavljati i eto ga :hehe
ma dobro, ima smisla, samo mi nekako morbidno sad uopste razmisljati o NG :D
cemu drugo da se radujemo trenutno
ni prvog maja, ni ljeta, nicega
samo nam jos nova godina ostaje, valjda ce to funkcionisati :hohoho
1
1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la storm »

dmr je napisao/la: 03 sep 2020, 09:52
smajlic je napisao/la: 03 sep 2020, 09:50

neka, taman je to
po marku dnevno sad pocnes ostavljati i eto ga :hehe
ma dobro, ima smisla, samo mi nekako morbidno sad uopste razmisljati o NG :D
Eeeeeh sad će to... Dvije prehlade, pet kupanja i eto ga :haha
1
1 slika
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

smajlic je napisao/la: 03 sep 2020, 09:54
dmr je napisao/la: 03 sep 2020, 09:52

ma dobro, ima smisla, samo mi nekako morbidno sad uopste razmisljati o NG :D
cemu drugo da se radujemo trenutno
ni prvog maja, ni ljeta, nicega
samo nam jos nova godina ostaje, valjda ce to funkcionisati :hohoho
eee
a darivanje


eeeee

:valja
2
2 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Bella_ »

Kako kod nekih stoji prazno kad su zadnji put bili aktivirani.
Gdje se to isključi?
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

Divlja_u_srcu je napisao/la: 04 sep 2020, 17:24 Kako kod nekih stoji prazno kad su zadnji put bili aktivirani.
Gdje se to isključi?
Ma koga si to gledala

:mmm
1
1 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31151
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la hani_jong_un »

mad_max_ba je napisao/la: 04 sep 2020, 17:25
Divlja_u_srcu je napisao/la: 04 sep 2020, 17:24 Kako kod nekih stoji prazno kad su zadnji put bili aktivirani.
Gdje se to isključi?
Ma koga si to gledala

:mmm
fatiha 😊
2
2 slika
1811
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27272
Postovi: 18979
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Heidi »

Pdf filozofija vidim samo kad sam izlogirana?
1
1 slika
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31151
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la hani_jong_un »

Heidi je napisao/la: 07 sep 2020, 19:33 Pdf filozofija vidim samo kad sam izlogirana?
zabranili smo ti da tamo zalazis
1
1 slika
1811
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27272
Postovi: 18979
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Heidi »

Zasto, nisam filozifirala nikako :plaki
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”