bolje sprijecit nego lijecit
Hoću da pitam..
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31151
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Hoću da pitam..
Nisi ni mogla vidjeti...imam u block mode, dok ne bude interesa, a nekako se nekim klikom vidjelo u off
ihhh šta sam ja sve spremio, samo se čeka da pustim
thx
1
1
Re: Hoću da pitam..
Mogu li ja zadržati zvjezdice i nakon rujna , i onako imam već sad 4200 postova do tad cu imati 5000 i tako sve to, mogu li? 
1
1
Re: Hoću da pitam..
To je već političko pitanje.
2
1
1
1
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Hoću da pitam..
Jesam bona no ti kažem upozorenja radi.
0
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Hoću da pitam..
Pa ako ti šta treba zavariti, dotegnuti, zategnuti, konstruJisati... ne znam, yebešga, zajebavat komšije, tu sam...
Ee, kad smo kod komšija, je li se smirio onaj pjano?
Ako nije, da mu pošaljem šta vehabijskih brošura...
2
2
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.

1