Kafana - za popiti i zaigrati

...daj dva razna...
Avatar
Danny
Player
Player
Reactions: 12539
Postovi: 8234
Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Danny »

Moonlight je napisao/la: 11 sep 2020, 20:15 Šta to slavimo?
cuj sta .. petak je :D
0
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Iskra »

Slavlje počinje u 22. Dok oglancam.kupatilo!
1
1 slika
Avatar
Danny
Player
Player
Reactions: 12539
Postovi: 8234
Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Danny »

dobro spontana osobo .. sacekace dernek tebe :D
3
2 slika 1 slika
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25353
Postovi: 20041
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Russki »

Sta se slavi ?
0
abysmal depths are flooded
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Iskra »

Russki je napisao/la: 11 sep 2020, 21:17Sta se slavi ?
Nesta, bilo šta...Hajd ko da je bitno, izmisliti ćemo nešto!
0
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25353
Postovi: 20041
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Russki »

Iskra je napisao/la: 11 sep 2020, 21:19
Russki je napisao/la: 11 sep 2020, 21:17Sta se slavi ?
Nesta, bilo šta...Hajd ko da je bitno, izmisliti ćemo nešto!
Njet!
0
abysmal depths are flooded
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la R4IN »

1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Iskra »

Russki je napisao/la: 11 sep 2020, 21:19
Iskra je napisao/la: 11 sep 2020, 21:19

Nesta, bilo šta...Hajd ko da je bitno, izmisliti ćemo nešto!
Njet!

What?
0
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25353
Postovi: 20041
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Russki »

Iskra je napisao/la: 11 sep 2020, 21:21
Russki je napisao/la: 11 sep 2020, 21:19

Njet!

What?
Nicht. :D
0
abysmal depths are flooded
Avatar
Danny
Player
Player
Reactions: 12539
Postovi: 8234
Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Danny »

Iskra je napisao/la: 11 sep 2020, 21:21
Russki je napisao/la: 11 sep 2020, 21:19

Njet!

What?
on tebi kaze ne .. ti njega pitas sta? .. ukratko :D
0
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Iskra »

Russki je napisao/la: 11 sep 2020, 21:21
Iskra je napisao/la: 11 sep 2020, 21:21


What?
Nicht. :D


min faḍlik, karrir hāḏā
:blabla
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Iskra »

Danny je napisao/la: 11 sep 2020, 21:22
Iskra je napisao/la: 11 sep 2020, 21:21


What?
on tebi kaze ne .. ti njega pitas sta? .. ukratko :D

min faḍlik, karrir hāḏā



Translate this :haya
0
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Lana »

Jeli ovo festa neka veceras ovdje? :haya

Jedna za pocetak :sara

1
1 slika
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la CocoMa »

Jede li se šta ovdje? Mislim je li dozvoljeno mrviti :ooo
0
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25353
Postovi: 20041
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Russki »

Iskra je napisao/la: 11 sep 2020, 21:23
Russki je napisao/la: 11 sep 2020, 21:21

Nicht. :D


min faḍlik, karrir hāḏā
:blabla
:D :D

Ich verstehe euch nicht :D
1
1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Danny
Player
Player
Reactions: 12539
Postovi: 8234
Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Danny »

Iskra je napisao/la: 11 sep 2020, 21:24
Danny je napisao/la: 11 sep 2020, 21:22

on tebi kaze ne .. ti njega pitas sta? .. ukratko :D

min faḍlik, karrir hāḏā



Translate this :haya
necu .. nigdje ja nisam ustvrdio da sam poliglota :D
1
1 slika
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Iskra »

Russki je napisao/la: 11 sep 2020, 21:25
Iskra je napisao/la: 11 sep 2020, 21:23



min faḍlik, karrir hāḏā
:blabla
:D :D

Ich verstehe euch nicht :D

Ovako kazi ʾanā lā ʾtakallamu l-ʿarabiyyah
Da te ceo svet razume! :D
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Nidje veze”