Kućna smetala - naši ljubimci
- vjesticanametli
- PRObehar

- Reactions: 14090
- Postovi: 8343
- Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
- Lokacija: Hexenland
Re: Kućna smetala - naši ljubimci
Sad je prethodni bikić otišao u kurbane, nakon dvije godine druženja, danima tuga :(
Pa je ponovo kupio ovog. Ima viška hrane, onda kosi okućnicu, svu travu daje njemu. Tako da mu je to usputna i zabava a i korist. Ali eto, ima taj rastanak na kraju. Al' takav je život, sve bude i prođe.
Pa je ponovo kupio ovog. Ima viška hrane, onda kosi okućnicu, svu travu daje njemu. Tako da mu je to usputna i zabava a i korist. Ali eto, ima taj rastanak na kraju. Al' takav je život, sve bude i prođe.
1
1
- vjesticanametli
- PRObehar

- Reactions: 14090
- Postovi: 8343
- Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
- Lokacija: Hexenland
Re: Kućna smetala - naši ljubimci
nemoj ba kemischa vid sto je ljep
joj ja to ne bi mogla
ti kurbani su meni uzas
joj ja to ne bi mogla
ti kurbani su meni uzas
3
2
1
1
Re: Kućna smetala - naši ljubimci
Nemam ja ništa s time, to je očev hobi.
Tačnije, imam poneku obavezu, sad sam mu morao popraviti pojilicu što je onaj stari polomio kad je ojačao

1
1
Re: Kućna smetala - naši ljubimci
S time se slažem, ne bih ga ni ja mogao ubiti, zaklati, ali s druge strani sam i licemjer
... odem na ćevape, pljeskavicu, steak
vjerujem da si i ti i većina ovdje

vjerujem da si i ti i većina ovdje
2
1
1
1
- vjesticanametli
- PRObehar

- Reactions: 14090
- Postovi: 8343
- Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
- Lokacija: Hexenland
- vjesticanametli
- PRObehar

- Reactions: 14090
- Postovi: 8343
- Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
- Lokacija: Hexenland
Re: Kućna smetala - naši ljubimci
da prenesem kemischa na drugu stranu
ne smije bit ostavljen
nemoj ga dirat
1
1
- vjesticanametli
- PRObehar

- Reactions: 14090
- Postovi: 8343
- Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
- Lokacija: Hexenland
Re: Kućna smetala - naši ljubimci
ne možeš kopirati poruku s attachmentom tako, mora se on posebno kopirati, evo ga ovako 

3
3
- vjesticanametli
- PRObehar

- Reactions: 14090
- Postovi: 8343
- Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
- Lokacija: Hexenland
Re: Kućna smetala - naši ljubimci
joj da sam u bosni majke dosla bi da ga izmazim 

kako je swadak
nemoj ga pojest
nemoj ga pojest
2
2

1