Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Iznad, ispod, s lijeva, s desna....
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7491
Postovi: 13446
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Namazana »

@KranG ce izgleda meni predati partiju :ooo
2
2 slika
Avatar
Spock
Moderator
Moderator
Reactions: 698
Postovi: 813
Pridružen/a: 30 maj 2025, 11:46

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Spock »

Namazana je napisao/la: 23 jun 2026, 16:49 @KranG ce izgleda meni predati partiju :ooo
Prepo se pa ne smije poceti. :oo
2
2 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36068
Postovi: 32678
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la dmr »

Aj em vining :meha2 :keke
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
Pekmeza
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2154
Postovi: 2724
Pridružen/a: 06 okt 2023, 03:23

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Pekmeza »

Danci je napisao/la: 22 jun 2026, 23:28
Pekmeza je napisao/la: 22 jun 2026, 23:20

I ja sam tebe, samo sam pospana
Neki decko me drzi budnom :sram
https://lichess.org/?variant=standard&c ... ual#friend
Jesam li dobro
Dobila sam al nema partije
Koji je tvoj nick tamo?
0
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7491
Postovi: 13446
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Namazana »

Spock je napisao/la: 23 jun 2026, 18:54
Namazana je napisao/la: 23 jun 2026, 16:49 @KranG ce izgleda meni predati partiju :ooo
Prepo se pa ne smije poceti. :oo
A nema pojma kako ce me slatko dobiti :oo
0
KranG
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 369
Postovi: 405
Pridružen/a: 06 okt 2025, 09:53
Lokacija: Sarajevo

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la KranG »

Namazana je napisao/la: 23 jun 2026, 22:09
Spock je napisao/la: 23 jun 2026, 18:54

Prepo se pa ne smije poceti. :oo
A nema pojma kako ce me slatko dobiti :oo
https://lichess.org/Cw5w1ymC
0
:meha3
KranG
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 369
Postovi: 405
Pridružen/a: 06 okt 2025, 09:53
Lokacija: Sarajevo

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la KranG »

Hajde da vidimo ko je više namazan .. ?!
2
2 slika
:meha3
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7491
Postovi: 13446
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Namazana »

Ma sta je ono? Neko drugi :oo
1
1 slika
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7491
Postovi: 13446
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Namazana »

@KranG nisi nesto dobro napravio :oo
0
Avatar
Danci
Danci
Danci
Reactions: 1117
Postovi: 1357
Pridružen/a: 30 dec 2020, 18:18

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Danci »

Pekmeza je napisao/la: 23 jun 2026, 22:02
Danci je napisao/la: 22 jun 2026, 23:28

https://lichess.org/?variant=standard&c ... ual#friend
Jesam li dobro
Dobila sam al nema partije
Koji je tvoj nick tamo?
Dancidalmacija
Ajde napravi novi stol.. požuri
0
Avatar
Pekmeza
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2154
Postovi: 2724
Pridružen/a: 06 okt 2023, 03:23

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Pekmeza »

Danci je napisao/la: 23 jun 2026, 22:59
Pekmeza je napisao/la: 23 jun 2026, 22:02

Dobila sam al nema partije
Koji je tvoj nick tamo?
Dancidalmacija
Ajde napravi novi stol.. požuri
https://lichess.org/6AnBiX3s
0
Avatar
Danci
Danci
Danci
Reactions: 1117
Postovi: 1357
Pridružen/a: 30 dec 2020, 18:18

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Danci »

Pekmeza je napisao/la: 23 jun 2026, 23:04
Danci je napisao/la: 23 jun 2026, 22:59

Dancidalmacija
Ajde napravi novi stol.. požuri
https://lichess.org/6AnBiX3s
🥰🥰
Sretno
1
1 slika
Avatar
Pekmeza
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2154
Postovi: 2724
Pridružen/a: 06 okt 2023, 03:23

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Pekmeza »

Danci je napisao/la: 23 jun 2026, 23:32
Pekmeza je napisao/la: 23 jun 2026, 23:04

https://lichess.org/6AnBiX3s
🥰🥰
Sretno
I tebi
Jel igramo na vrijeme il kako ko stigne?
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36068
Postovi: 32678
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la dmr »

Bijelom je isteklo vrijeme • Crni je pobjednik :ovaj :sunja
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46945
Postovi: 39296
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la smajlic »

Pekmeza je napisao/la: 23 jun 2026, 23:43
Danci je napisao/la: 23 jun 2026, 23:32

🥰🥰
Sretno
I tebi
Jel igramo na vrijeme il kako ko stigne?
stavila si pet minuta i vec je neko od vas izgubio zbog toga :keke

moras izabrati drugu opciju....
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Odgovori

Natrag na “Igrice”