Ako bude potrebe da još nešto preciziram, tu sam.
Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Jedino što bi mi, po mom mišljenju, u uvodnom postu moglo pomoći je ovo

1
1
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9858
- Postovi: 9345
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Predaja je jednostrana. Remi je, naravno, dvostran.
Al apelujem da imate srca i da se borite do kraja
Al apelujem da imate srca i da se borite do kraja
3
3
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Zanima me to za buduće partije, Spock je svoju priliku propustio
... dva puta sam nudio resign 
Sad je, naravno, kasno za to
... ko imalo zna moju razornu tvrdoglavost, zna da ću preostale poteze odigrati nakon 23h59m
Kao što sam već rekao, više me to zanima za naredne partije. Mada, mogao bih već i u narednom kolu na taj način ogaditi KranGu ovu plemenitu igru

Sad je, naravno, kasno za to
Kao što sam već rekao, više me to zanima za naredne partije. Mada, mogao bih već i u narednom kolu na taj način ogaditi KranGu ovu plemenitu igru
2
2
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Meni je najbolje kad ljudi imaju vremena da se sjede odigra partija, pa kako bude, iskreno, smor mi je da ulazim jednom dnevno i povucem jedan potez
2
2
-
KranG
- Perspektivni član

- Reactions: 403
- Postovi: 426
- Pridružen/a: 06 okt 2025, 09:53
- Lokacija: Sarajevo
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Najdraže mi je s tobom igrati šah...
Lahka lova
2
2
-
KranG
- Perspektivni član

- Reactions: 403
- Postovi: 426
- Pridružen/a: 06 okt 2025, 09:53
- Lokacija: Sarajevo
-
KranG
- Perspektivni član

- Reactions: 403
- Postovi: 426
- Pridružen/a: 06 okt 2025, 09:53
- Lokacija: Sarajevo
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Nisam upratio mec lopte, nego igrakj dok nisi izgubio na vrijeme.
0
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Danci me napada sa kraljicom u drugom potezu
Polako ba
Polako ba
1
1
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
oj ko ce vas iscekati
ja predlazem da mi pocnemo i drugi krug pa kad ko zavrsi...
ja predlazem da mi pocnemo i drugi krug pa kad ko zavrsi...
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 

1

