Pitaš me - pitam te

Iznad, ispod, s lijeva, s desna....
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36316
Postovi: 33018
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Igram igrice :D
Mastam ponekad, … onda prankujem ljude :D
Jel dosta? :D

Ti?
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3432
Postovi: 6117
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

"Pomamim" se, ne znam kako bih to objasnila, glupiram se po kući, hrokćem kao svinja i tako. :D

Kako prankuješ ljude??
2
2 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36316
Postovi: 33018
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Kako kad i kako koga, to dodje spontano, lazna informacija, nesto. Ne usudjujem se izvesti onaj sa stretch folijom preko wc solje, a mislim da bi bio urnebesan. :D


Koliko ti je smijesna ona vrsta humora, kakvu smo imali prije par dana na temi gdje biste zeljeli da se nalazite?
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3432
Postovi: 6117
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Misliš ona o prdežu?
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36316
Postovi: 33018
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Da, ta.
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3432
Postovi: 6117
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Pa nije nešto posebno smiješna, to ti je više ona "primitivna" vrsta humora tj. tzv. toilet humor, ali povremeno zna biti zabavno kad se više ljudi nadoveže. Sve zavisi od raspoloženja.

Tebi?
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36316
Postovi: 33018
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Ni najmanje mi nije smijesno, cak mi je to odvratno. :rola A moguce da treba biti raspolozen za to.


Sjecas se svog prvog posta na nekom forumu? Sta, kako, zasto?
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3432
Postovi: 6117
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Ne sjećam se šta sam jela juče, a kamoli prvog posta. :D

Šta ti je draže, forum ili društvene mreže?
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36316
Postovi: 33018
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Vjerujem da je ocito, barem u mom slucaju :D

Tebi?
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3432
Postovi: 6117
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Možda mrvicu više volim FB, jer su tu ipak sve ljudi koje poznajem uživo, i koje taman kao introvert ne moram ništa da ispitujem kad vidim/ako vidim, a mogu da znam sve o njima. :D

Koja boja tena je najprivlačnija kod žena?
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36316
Postovi: 33018
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Tena, starki, ili tena, boje koze?
Starke crvene a boja koze preplanula, broncana :missy parmezan :keke


Jesu li ti tanlines sexy?
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3432
Postovi: 6117
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Ne, koliko znam većina ljudi izbjegava tanlines. Ja nešto ne bendam, bar mi pomognu da znam da sam pocrnila. :D

Šta je gore, debljina ili celulit u/na nogama?
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36316
Postovi: 33018
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

A ne znam, zavisi u kojoj mjeri je zastupljeno, Na nogama to zna biti dosta mocno. :oo


Tebi?
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3432
Postovi: 6117
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Ne kontam, šta zna biti moćno??
0
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7619
Postovi: 13617
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la Namazana »

Ne znam

Ima li vjetrica veceras kod tebe?
0
Odgovori

Natrag na “Igrice”