Prvi demokratski izbori - BEHAR
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25352
- Postovi: 20041
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
To je birvaktile bilo. Sad su se okolnosti promijenile i mnogo toga je u igri.
1
1
abysmal depths are flooded
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Australijski pasos je u pitanju, guglala da vidim u koliko zemalja mogu bez vise kad kaze As of 7 July 2020, Australian citizens had visa-free or visa on arrival access to 183 countries and territories
Izvinjavam se na offtopic
Mogli bi imati neku temu gdje se prebacuje off ako vec nema
Izvinjavam se na offtopic
Mogli bi imati neku temu gdje se prebacuje off ako vec nema
1
1
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Kanadski isto - 183 zemlje.Ariel je napisao/la: ↑21 sep 2020, 21:20 Australijski pasos je u pitanju, guglala da vidim u koliko zemalja mogu bez vise kad kaze As of 7 July 2020, Australian citizens had visa-free or visa on arrival access to 183 countries and territories
Izvinjavam se na offtopic
Mogli bi imati neku temu gdje se prebacuje off ako vec nema
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25352
- Postovi: 20041
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Kakav ba ključ Hajdi, vidis da je lagano počela izborna kampanja. 
0
abysmal depths are flooded
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Nekako mi neozbiljno to djeluje, nezrelo
Rangove bi ukinuo takođe. Mi smo kompetitivni po prirodi, a ovde se rangovi dodjeljuju kvantitativno ako se ne varam, pa će tako neki trol koji spamuje svaku temu dobiti rank Legende (lupam), a npr neko ko "dominira" i na politici i filozofiji i tamo negdje u offtopicu svojim konstruktivnim, inteligentnim i korisnim postovima će biti tek novi behar.
0
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Pa eto ti si vec perspektivan a relativno kratko si tu. Statusi su ok.
Svugdje ih ima ili kao zvjezdice ili imena.
Niko nikome ne brani da trola ili pise post za tri rijeci umjesto eseja.
Uostalom ko ovo shvati ko igru i druzenje svaka promjena mu je ok.
Mene samo nek ne škakiljaju i ne zovu na kućni, ostalo je ok
I kafa i slatko...
Svugdje ih ima ili kao zvjezdice ili imena.
Niko nikome ne brani da trola ili pise post za tri rijeci umjesto eseja.
Uostalom ko ovo shvati ko igru i druzenje svaka promjena mu je ok.
Mene samo nek ne škakiljaju i ne zovu na kućni, ostalo je ok
I kafa i slatko...
1
1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Ima ti ta mjesta...pink floydd je napisao/la: ↑21 sep 2020, 21:44Nekako mi neozbiljno to djeluje, nezrelo![]()
Rangove bi ukinuo takođe. Mi smo kompetitivni po prirodi, a ovde se rangovi dodjeljuju kvantitativno ako se ne varam, pa će tako neki trol koji spamuje svaku temu dobiti rank Legende (lupam), a npr neko ko "dominira" i na politici i filozofiji i tamo negdje u offtopicu svojim konstruktivnim, inteligentnim i korisnim postovima će biti tek novi behar.
![]()
Zato nakon 5000 dajem po svemu sudeći rang tj status na izbor...
Ali tako je to postavljeno na svim forumima...
Možda smislim nešto bolje... Nagnao si me u razmišljanje...
0
- Heidi
- Lemon Addict

- Reactions: 27272
- Postovi: 18979
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
- Lokacija: Kosmicki raspor
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Mene ce mention jos dugo drzati radosnom, tako nesto podrzavam 
0
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Ja u sve, osim S. Koreje.
3
2
1
1
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.

