O čemu trenutno razmišljate
Re: O čemu trenutno razmišljate
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: O čemu trenutno razmišljate
neee
meni lici na Cecu i nekog celavog lika
meni lici na Cecu i nekog celavog lika
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: O čemu trenutno razmišljate
O situaciji kad je dobri nas Keno poslao Davida Villu po ćevape

2
1
1
1
Re: O čemu trenutno razmišljate
kontam pogledati reprizu utakmice, oceifiti bez stresa 
1
1
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Re: O čemu trenutno razmišljate
Nista otkrice Amerike. Nista otkrice tocka.
Ali divim se i zahvaljujem onom ko je izmislio materijal koji te hladi kao da si usao u frizider. Sestra mi poklonila nesto kao sal (valjda sportasi to koriste), umocis ga u vodu, iscjedis. Malo promases s njim I stavis ga na sebe. Ja ga stavila preko vrata i ramena. Neopisiv osjecaj rahatluka. Na ovoj odvratnoj vrucini, kad stavih salce osjecaj je kao da sam usla u frizider - rashladjenje samo takvo.
Ali divim se i zahvaljujem onom ko je izmislio materijal koji te hladi kao da si usao u frizider. Sestra mi poklonila nesto kao sal (valjda sportasi to koriste), umocis ga u vodu, iscjedis. Malo promases s njim I stavis ga na sebe. Ja ga stavila preko vrata i ramena. Neopisiv osjecaj rahatluka. Na ovoj odvratnoj vrucini, kad stavih salce osjecaj je kao da sam usla u frizider - rashladjenje samo takvo.
2
1
1
1
Re: O čemu trenutno razmišljate
imam ja to na poslu, nosim malo, pa skinem kada me vrat uShtakne 
0
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Re: O čemu trenutno razmišljate
Zasto te ustakne? Nece valjda i mene ustaknuti jer sjedim ispred ventilatora.
0
Re: O čemu trenutno razmišljate
ne znam .. osjetices valjda
2
2
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
- WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10286
- Postovi: 7535
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Re: O čemu trenutno razmišljate
Dobri ste vi, Boga-mi se poboljšala menza, sve jači obroci, popraćeni slasticama od kojih mi suze idu na oči.
1
1
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”

