Hoću da pitam..
Re: Hoću da pitam..
Ja ne, dolaze mi na mail pa nemam potrebe, računi isto.
A i ono sto bude od papira s vremena na vrijeme pobacam, da rasčistim nered.
A i ono sto bude od papira s vremena na vrijeme pobacam, da rasčistim nered.
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Hoću da pitam..
Platnu listu i racunr primam putrm e-maila, ali sve printam i čuvam. Račune čuvam godinu dana, do roka zastarjelosti, a platne trajno, jer imam priliku vidjeti kako ljudi imaju problem dokazati da su bili u radnom odnosu i primali platu, uništena dokumentacija u ratu 
1
1
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Re: Hoću da pitam..
Ma ko vam je više taj kinez japanac šta već 
2
1
1
1
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Re: Hoću da pitam..
Eto taj!
2
2
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Hoću da pitam..
ma majevicka sela, nesto su u ratu spominjana a imam i tetka iz sibosnice, mislim da je to sve jedno do drugog.
provozao sam se tim krajem skoro, isao u lov na jagode
provozao sam se tim krajem skoro, isao u lov na jagode
0
Re: Hoću da pitam..
Do kada sam u beharu
koliko još moram tipkati za viši level 
0
"Treba otimati radost danima što bježe".
- WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10249
- Postovi: 7511
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Re: Hoću da pitam..
Ima li ovde neko da ide na ETF? Trebam info?
0
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”

