Iznad, ispod, s lijeva, s desna....
-
Iskra
- PRObehar

- Reactions: 34237
- Postovi: 37479
- Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18
Post
Postao/la Iskra »
pink floydd je napisao/la: ↑05 dec 2020, 20:23
Iskra je napisao/la: ↑05 dec 2020, 20:18
Prekini razbit cu te!
Ja nasla. Nisam.prepisala. razbit cu ti i Zaru ako nastavis
Ne diraj nju uozbiljit ću se
Bojim te se, evo drhtim :haya
Jao jao nemoj molim te
-
Atomic
- PRO behar

- Reactions: 10796
- Postovi: 6353
- Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02
Post
Postao/la Atomic »
@Lana 
1
-
Iskra
- PRObehar

- Reactions: 34237
- Postovi: 37479
- Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18
Post
Postao/la Iskra »
Hocemo li veceras covjeceta i u kafanu?

-
pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Post
Postao/la pink floydd »
Iskra je napisao/la: ↑05 dec 2020, 20:24
pink floydd je napisao/la: ↑05 dec 2020, 20:23
Ne diraj nju uozbiljit ću se
Bojim te se, evo drhtim :haya
Jao jao nemoj molim te
Nemoj da ja sutra u Celje svratim da stormu razbijem aparat onaj
1
-
Iskra
- PRObehar

- Reactions: 34237
- Postovi: 37479
- Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18
Post
Postao/la Iskra »
pink floydd je napisao/la: ↑05 dec 2020, 20:27
Iskra je napisao/la: ↑05 dec 2020, 20:24
Bojim te se, evo drhtim :haya
Jao jao nemoj molim te
Nemoj da ja sutra u Celje svratim da stormu razbijem aparat onaj
Pa.kakav je mahnit on bi tebi rekao : hajmo mi na kavu a nek se.lude zene tuku

1
-
storm
- Administrator
- Reactions: 38024
- Postovi: 31387
- Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
- Lokacija: 🇸🇮
Post
Postao/la storm »
pink floydd je napisao/la: ↑05 dec 2020, 20:27
Iskra je napisao/la: ↑05 dec 2020, 20:24
Bojim te se, evo drhtim :haya
Jao jao nemoj molim te
Nemoj da ja sutra u Celje svratim da stormu razbijem
aparat onaj
Kakva greška :face
1
-
Iskra
- PRObehar

- Reactions: 34237
- Postovi: 37479
- Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18
Post
Postao/la Iskra »
storm je napisao/la: ↑05 dec 2020, 20:29
pink floydd je napisao/la: ↑05 dec 2020, 20:27
Nemoj da ja sutra u Celje svratim da stormu razbijem
aparat onaj
Kakva greška :face
Znala.sam, sve diraj Canon jok!

1
-
storm
- Administrator
- Reactions: 38024
- Postovi: 31387
- Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
- Lokacija: 🇸🇮
Post
Postao/la storm »
Iskra je napisao/la: ↑05 dec 2020, 20:30
storm je napisao/la: ↑05 dec 2020, 20:29
Kakva greška :face
Znala.sam, sve diraj Canon jok!
Da je rekao, doći ću, i stormu spucati šamar... Hajd oke probati može.
Za aparat, ja ću prvi krenuti

1
-
storm
- Administrator
- Reactions: 38024
- Postovi: 31387
- Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
- Lokacija: 🇸🇮
Post
Postao/la storm »
Aparat

1
-
Iskra
- PRObehar

- Reactions: 34237
- Postovi: 37479
- Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18
Post
Postao/la Iskra »
storm je napisao/la: ↑05 dec 2020, 20:33
Iskra je napisao/la: ↑05 dec 2020, 20:30
Znala.sam, sve diraj Canon jok!
Da je rekao, doći ću, i stormu spucati šamar... Hajd oke probati može.
Za aparat, ja ću prvi krenuti
Ko ce tebi samar? Kakva greska, koraci i sve to.

1
-
storm
- Administrator
- Reactions: 38024
- Postovi: 31387
- Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
- Lokacija: 🇸🇮
Post
Postao/la storm »
Ne mogu sebi doći...

2
-
WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10270
- Postovi: 7526
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Post
Postao/la WhiskeyPete »
Ja bi vas sviju na nularicu ošišao.

3
1
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
-
Lana
- Moderator

- Reactions: 25071
- Postovi: 17000
- Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54
Post
Postao/la Lana »
@CocoMa ja bih tu tvoju kovrdzavu

1
2
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
-
Lana
- Moderator

- Reactions: 25071
- Postovi: 17000
- Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54
Post
Postao/la Lana »
Meni je ovo simpa
Ne mislim ja,,cupati,,vuci za kosu,nego vise da se igram sa njom
Zato sto volim tvoju kosu.
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
-
Miss Y.
- Tersy blonde

- Reactions: 21606
- Postovi: 13269
- Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50
Post
Postao/la Miss Y. »
:haya

4
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran
