Hoću da pitam..

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Miss Y. »

hani_jong_un je napisao/la: 28 jan 2026, 00:56
smajlic je napisao/la: 28 jan 2026, 00:19 oho :srce umjetnice su fine :keke
i to odmah dvije :meha2
s ovom jednom sam od ljeta
nisu fine
akademija je gora od filozofskog
kod fikozofskog treba napravit munaru da ga cetnici prvo gadjaju kad se zarati
kod akademije treba napravit dvije
zovi ih na forum da im mi nesto objasnimo
nećes više dobivati cmokiće :maca
4
3 slika 1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36088
Postovi: 32702
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la dmr »

smajlic je napisao/la: 28 jan 2026, 08:18
dmr je napisao/la: 28 jan 2026, 07:29

Pa onaj s kesom na glavi :D

Popravi ga, bojim se da ce zatrebati :DDD
pa kako ne radi
vidis mu kese? :anon
sve vrijeme radi? zezas me? kod mene ga nije pokazivalo, sad ga vidim, ... mistery :heidi2 :D
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36088
Postovi: 32702
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la dmr »

U moju odbranu, ajfoun i dalje ima problem s njim, previse je retrogradan, mozda :keke
IMG_6233.png
1
1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
make your move :damir
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46953
Postovi: 39311
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la smajlic »

:hani :valja
:muhadzir
1
1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la hani_jong_un »

meni radi
3
2 slika 1 slika
1811
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7494
Postovi: 13452
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Namazana »

hani_jong_un je napisao/la: 28 jan 2026, 10:17meni radi
Meni i cmokici rade :D
3
2 slika 1 slika
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46953
Postovi: 39311
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la smajlic »

Koju pomoc na putu imate? Bihamk ili neku drugu?
Ja trenutno imam Bihamk i bilo je ok al mi predlazu Euroherc, valjaju li oni?
1
1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11373
Postovi: 7172
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la MunDzi »

Šabović Adis je napisao/la: 30 jan 2026, 21:26 Koji se pas oglašava sa mjau?
Mackasti pas.
1
1 slika
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46953
Postovi: 39311
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la smajlic »

Šabović Adis je napisao/la: 09 feb 2026, 21:32
Šabović Adis je napisao/la: 30 jan 2026, 21:26 Koji se pas oglašava sa mjau?
Da vas ne držim više u neizvjesnosti: prerušeni policijski pas.
rekao si nam na drugoj temi al hvala ti
kad sam procitala sad opet pitanje sjetila sam se da sam nesto pisala o ovome a tobom
pa sam onda mislila da sam pukla jer vidi nema nista
i onda mi naumpadne da si istovremeno na dvije teme to pitao i da nisam pukla :valja
1
1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
neodoljivi
Moderator
Moderator
Reactions: 3953
Postovi: 3158
Pridružen/a: 03 aug 2022, 17:56

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la neodoljivi »

Jeste li ikada bjezali iz kreveta u krevet u vlastitoj kuci? Al ne sto nemozete spavati nego sto se trebate spremati i dalje ici pa kako to ne uspjevate onda se zavalite u dnevnoj.
1
1 slika
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46953
Postovi: 39311
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la smajlic »

neodoljivi je napisao/la: 19 feb 2026, 07:56 Jeste li ikada bjezali iz kreveta u krevet u vlastitoj kuci? Al ne sto nemozete spavati nego sto se trebate spremati i dalje ici pa kako to ne uspjevate onda se zavalite u dnevnoj.
ne :keke
i jesi li zakasnio onda?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
neodoljivi
Moderator
Moderator
Reactions: 3953
Postovi: 3158
Pridružen/a: 03 aug 2022, 17:56

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la neodoljivi »

smajlic je napisao/la: 19 feb 2026, 07:58
neodoljivi je napisao/la: 19 feb 2026, 07:56 Jeste li ikada bjezali iz kreveta u krevet u vlastitoj kuci? Al ne sto nemozete spavati nego sto se trebate spremati i dalje ici pa kako to ne uspjevate onda se zavalite u dnevnoj.
ne :keke
i jesi li zakasnio onda?
Nisam jos ni kreno, jos sam zavaljen u dnevnoj
2
2 slika
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Miss Y. »

Šabović Adis je napisao/la: 09 feb 2026, 21:32
Šabović Adis je napisao/la: 30 jan 2026, 21:26 Koji se pas oglašava sa mjau?
Da vas ne držim više u neizvjesnosti: prerušeni policijski pas.
na replayu si brte
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Miss Y. »

varaš nas, užas.
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Duh
PRObehar
PRObehar
Reactions: 5620
Postovi: 7102
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Duh »

neodoljivi je napisao/la: 19 feb 2026, 07:56 Jeste li ikada bjezali iz kreveta u krevet u vlastitoj kuci? Al ne sto nemozete spavati nego sto se trebate spremati i dalje ici pa kako to ne uspjevate onda se zavalite u dnevnoj.
ne.
obicno se razvedem tad.
1
1 slika
Avatar
neodoljivi
Moderator
Moderator
Reactions: 3953
Postovi: 3158
Pridružen/a: 03 aug 2022, 17:56

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la neodoljivi »

Duh je napisao/la: 19 feb 2026, 18:18
neodoljivi je napisao/la: 19 feb 2026, 07:56 Jeste li ikada bjezali iz kreveta u krevet u vlastitoj kuci? Al ne sto nemozete spavati nego sto se trebate spremati i dalje ici pa kako to ne uspjevate onda se zavalite u dnevnoj.
ne.
obicno se razvedem tad.
I gdje onda spavas?
1
1 slika
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Socrates »

Ne spava. Dođe lagat' na forum.
2
2 slika
Tražili smo se po prethodnim životima
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”