Hoću da pitam..

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Pekmeza
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2156
Postovi: 2730
Pridružen/a: 06 okt 2023, 03:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Pekmeza »

Kazem im; ne idem nikad nakafu ako nece biti ses poslije. Prepadnu se i odustanu :oo
3
3 slika
Avatar
Bobi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3644
Postovi: 2988
Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
Lokacija: NY, US
Kontakt:

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Bobi »

Pa dobro, to ako te žene zovu :D .
2
2 slika
:danny
Avatar
Pekmeza
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2156
Postovi: 2730
Pridružen/a: 06 okt 2023, 03:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Pekmeza »

Oooo s njima ne idem nikad. Uvijke ispadne neki VELIKI problem :oo
0
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”