Pitaš me - pitam te
Re: Pitaš me - pitam te
Trebinje.
Je li neobično vidjeti ćirilicu, a slušati hercegovački naglasak?
Je li neobično vidjeti ćirilicu, a slušati hercegovački naglasak?
0
Re: Pitaš me - pitam te
A ne znam, nije mi ništa neobično, ne obraćam pažnju na te stvari. Na putu Trebinje - Foča sam više od toga primjećivao smeće na svakom parkingu/odmorištu pored puta kao i Z grafite, ali šta je tu je, folklor valjda.
Šta je u glavi mame roditelja kojai promijeni djetetu pampers i onaj prljavi samo ostavi pored ceste? I plus prazne flaše i kese. Imaš li neko objašnjenje?
Šta je u glavi mame roditelja kojai promijeni djetetu pampers i onaj prljavi samo ostavi pored ceste? I plus prazne flaše i kese. Imaš li neko objašnjenje?
0
Zadnja izmjena: dmr, dana/u 19 jun 2026, 13:18, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Pitaš me - pitam te
Prazna glava, nema tu ništa.
Samo mame mijenjaju pelene?
Živim u blizini osnovne škole pored koje su kontejneri, objasni mi šta je u glavi roditelja koji hoda sa djetetom iz/u školu, to dijete baca papirić od čokoladice na tlo, pored kontejnera, roditelj ništa?
Samo mame mijenjaju pelene?
Živim u blizini osnovne škole pored koje su kontejneri, objasni mi šta je u glavi roditelja koji hoda sa djetetom iz/u školu, to dijete baca papirić od čokoladice na tlo, pored kontejnera, roditelj ništa?
0
Re: Pitaš me - pitam te
Objasnila si ti u svom prethodnom odgovoru. A ja mijenjam prvi dio svog prethodnog pitanja u "Šta je u glavi roditelja 1 ili roditelja 2 koji promijeni djetetu pampers..."
Jel' sad fer, korektno i prihvatljivo?
Jel' sad fer, korektno i prihvatljivo?
0
Re: Pitaš me - pitam te
nisam ga nikad igrala al znam sta i kako 
sta bi ti voljela nauciti?
sta bi ti voljela nauciti?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
elhamdulilah 
govoris li ti ako Bog da?
govoris li ti ako Bog da?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
ne aBd
idemo u ponedjeljak aBd
moreeeee
kakvi su noktici ovih dana?
idemo u ponedjeljak aBd
moreeeee
kakvi su noktici ovih dana?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
akobogda dobri, služe svrsi
hoćeš ti promijeniti zastave na noktima do puta na jadran?
hoćeš ti promijeniti zastave na noktima do puta na jadran?
1
1
Re: Pitaš me - pitam te
nitaaaa al mi se sad ovi furaju 
uradila i nozne iste
a za morsku utakmicu idu tetovaze i dres i to
uhvatis li se nekad u lazi?
uradila i nozne iste
a za morsku utakmicu idu tetovaze i dres i to
uhvatis li se nekad u lazi?
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
jedino na brojanju
... ostalo je sve tačno i istinito 100%

ti sebe? mene? nekog trećeg?
ti sebe? mene? nekog trećeg?
1
1
