Hoću da pitam..
Re: Hoću da pitam..
Gdje je @Danny ?
Nema ga danima a to me malo zabrinjava..
Nema ga danima a to me malo zabrinjava..
1
1
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Hoću da pitam..
danny je pisao na sparivanju predzadnji put da ima nekih obaveza narednih sedmica i da ga nece biti

4
2
1
1
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da pitam..
Jel ima neko iskustva sa html kodovima za blog? Ne znam formatirati text 
0
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
- Moonlight
- Menadžerska legenda

- Reactions: 15631
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
- Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.
Re: Hoću da pitam..
Kako trebaš formatirati? I koji je blog?
0
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Re: Hoću da pitam..
Ma neki bezze otvorila...
Problem je što tekst koji bi trebao biti u strofama, bude.. kao običan tekst, bez razmaka, enteri nemaju efekta...
Isprobavala sam razlicite templates, ali uvijek isto
0
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
- Moonlight
- Menadžerska legenda

- Reactions: 15631
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
- Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.
Re: Hoću da pitam..
Na kojoj platformi? Pošalji mi html kod u pp da pogledam
3
2
1
1
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25333
- Postovi: 20025
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Hoću da pitam..
Muka mi neka u stomaku, jel to simpson korone ?
2
1
1
1
abysmal depths are flooded
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25333
- Postovi: 20025
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Hoću da pitam..
bart simpson...


2
2
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

- Moonlight
- Menadžerska legenda

- Reactions: 15631
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
- Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.
Re: Hoću da pitam..
Gdje nam je to @vjesticanametli ?
Nema nam ni @Iskra
Nema nam ni @Iskra
0
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Re: Hoću da pitam..
Imala sam problem s izgledom teksta, ali @Moonlight me uputila na rješenje, ako ne uspijem, javim ti...
0
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Re: Hoću da pitam..
Ma i @Moonlight je streber u dusi. Siguran sam da ti je fino objasnila
2
1
1
1
SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA
- vjesticanametli
- PRObehar

- Reactions: 14113
- Postovi: 8353
- Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
- Lokacija: Hexenland
Re: Hoću da pitam..
tuj caaaam....posao a i termini kod doktora draga
1
1
- Moonlight
- Menadžerska legenda

- Reactions: 15631
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
- Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.
Re: Hoću da pitam..
Navrati malo, samo da znamo da nisi gdje pala s metlevjesticanametli je napisao/la: ↑22 okt 2020, 14:02tuj caaaam....posao a i termini kod doktora dragaznas vec
smori me.....cujemo se
Cuvaj se
1
1
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |

