Hljeb i peciva

Kuhamo, pečemo...jedemo...
Odgovori
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la storm »

Jučer
IMG_20201120_130454.jpg
3
2 slika 1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Iskra »

CocoMa je napisao/la: 20 okt 2020, 09:49 ja sam pripremala vec jesenje pogacice i stvarno su super..love.JPG
Daj tecept :trep
0
Avatar
Pina
Novi behar
Novi behar
Reactions: 212
Postovi: 181
Pridružen/a: 19 nov 2020, 20:38

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Pina »

CocoMa je napisao/la: 20 okt 2020, 09:49 ja sam pripremala vec jesenje pogacice i stvarno su super..love.JPG
Moze li recept za ove pogacice, prekrasno izgledaju :cvijece
0
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la CocoMa »

@Iskra

@Pina
Ako nemate poreza od kestena nije strašno.. :keke neće izgubiti na kvalitetu..

I hoću sliku pogacice ako ih pripremite.. :haya

Sve sastojke sastaviti i oblikovati pogačice..peci u zagrijani rerni na 200C..izmedu 30-35 min

Ja sam ih jela za doručak..uzinu..mah idu uz sve.. :keke osim ćevape. :face
2
2 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Iskra »

CocoMa je napisao/la: 22 nov 2020, 12:15 @Iskra

@Pina
Ako nemate poreza od kestena nije strašno.. :keke neće izgubiti na kvalitetu..

I hoću sliku pogacice ako ih pripremite.. :haya

Sve sastojke sastaviti i oblikovati pogačice..peci u zagrijani rerni na 200C..izmedu 30-35 min

Ja sam ih jela za doručak..uzinu..mah idu uz sve.. :keke osim ćevape. :face
Sta je to.porez od kestena? :ovaj
1
1 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la CocoMa »

Iskra je napisao/la: 22 nov 2020, 12:37
CocoMa je napisao/la: 22 nov 2020, 12:15 @Iskra

@Pina
Ako nemate poreza od kestena nije strašno.. :keke neće izgubiti na kvalitetu..

I hoću sliku pogacice ako ih pripremite.. :haya

Sve sastojke sastaviti i oblikovati pogačice..peci u zagrijani rerni na 200C..izmedu 30-35 min

Ja sam ih jela za doručak..uzinu..mah idu uz sve.. :keke osim ćevape. :face
Sta je to.porez od kestena? :ovaj
Pire*

:kme
3
3 slika
Avatar
Pina
Novi behar
Novi behar
Reactions: 212
Postovi: 181
Pridružen/a: 19 nov 2020, 20:38

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Pina »

CocoMa je napisao/la: 22 nov 2020, 12:15 @Iskra

@Pina
Ako nemate poreza od kestena nije strašno.. :keke neće izgubiti na kvalitetu..

I hoću sliku pogacice ako ih pripremite.. :haya

Sve sastojke sastaviti i oblikovati pogačice..peci u zagrijani rerni na 200C..izmedu 30-35 min

Ja sam ih jela za doručak..uzinu..mah idu uz sve.. :keke osim ćevape. :face
hvala ti na receptu, nadam se da cu naci orahovo ulje, nikad nisam koristila :)
0
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la CocoMa »

Pina je napisao/la: 23 nov 2020, 14:35
CocoMa je napisao/la: 22 nov 2020, 12:15 @Iskra

@Pina
Ako nemate poreza od kestena nije strašno.. :keke neće izgubiti na kvalitetu..

I hoću sliku pogacice ako ih pripremite.. :haya

Sve sastojke sastaviti i oblikovati pogačice..peci u zagrijani rerni na 200C..izmedu 30-35 min

Ja sam ih jela za doručak..uzinu..mah idu uz sve.. :keke osim ćevape. :face
hvala ti na receptu, nadam se da cu naci orahovo ulje, nikad nisam koristila :)
A, zamjeni ga ga maslinovim ili suncokretovim... nemoj da te vrsta ulja brine.. ja se ne pridrzvam uvijek svih sastojaka.. nešto izbacim, nešto ubacim..nesto zamjenim..ma igram se svaki put.. :oo pa kakvo ispadne..
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Iskra »

Polubijeli
20201125_205109.jpg
3
3 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la CocoMa »

20201126_185237.jpg
20201126_185218.jpg[/attachme[attachment=0]20201126_185153.jpg
Ko duša je..
6
6 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Iskra »

Iskopirala.sam teeeee
20201126_200159.jpg
2
2 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la CocoMa »

Iskra je napisao/la: 26 nov 2020, 20:03 Iskopirala.sam teeeee

20201126_200159.jpg
:apl tako će neko nekad i tebe ... :jupi itd.. :srce
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Iskra »

CocoMa je napisao/la: 26 nov 2020, 22:14
Iskra je napisao/la: 26 nov 2020, 20:03 Iskopirala.sam teeeee

20201126_200159.jpg
:apl tako će neko nekad i tebe ... :jupi itd.. :srce
20201126_214801.jpg
5
1 slika 4 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Bella_ »

slika
5
5 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la uvijek_kontra »

Bella_ je napisao/la: 02 dec 2020, 14:21 slika
Wauuu :zaljub :sret
1
1 slika
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la R4IN »

Bella_ je napisao/la: 02 dec 2020, 14:21 slika
Jel
Ovo s africkom sljivom :crni
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Zara
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 7585
Postovi: 3973
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:08

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Zara »

obožavam hljeb :missy

samo ga uz pitu ne jedem :haya
4
3 slika 1 slika
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
Odgovori

Natrag na “Kulinarika”