Da se pohvalim

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46941
Postovi: 39275
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la smajlic »

Polaris je napisao/la: 12 jun 2026, 12:47 Polozila sam i posljedni ispit za CR. Sad sam postala Certicirani racunovdja..jos samo da mi izdaju licencu i bice oficijelno 😁
masala, cestitam malo :sret
1
1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36055
Postovi: 32654
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la dmr »

:respekt mamita Polaris
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7479
Postovi: 13423
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Namazana »

Polaris je napisao/la: 12 jun 2026, 12:47 Polozila sam i posljedni ispit za CR. Sad sam postala Certicirani racunovdja..jos samo da mi izdaju licencu i bice oficijelno 😁
Cestitke Polaris!
1
1 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11360
Postovi: 7162
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la MunDzi »

Spasila sam osu. U jednoj posudi (onaj podmetac sto ide pod saksije) bilo vode i ona jadna upala i davi se. Uberem obliznji list i pruzim joj ga da se na njega popne i prenesem je na suho.

Fakticki sam spasila svog neprijatelja, jer ja sam smrtonosno alergicna na ubod ose.
1
1 slika
John Cleese
Moderator
Moderator
Reactions: 2367
Postovi: 3482
Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la John Cleese »

MunDzi je napisao/la: 14 jun 2026, 17:19 Spasila sam osu. U jednoj posudi (onaj podmetac sto ide pod saksije) bilo vode i ona jadna upala i davi se. Uberem obliznji list i pruzim joj ga da se na njega popne i prenesem je na suho.

Fakticki sam spasila svog neprijatelja, jer ja sam smrtonosno alergicna na ubod ose.
Spasavao sam pčele i bumbare, ose i stršljene tamanim. Nisam alergičan.
0
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7479
Postovi: 13423
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Namazana »

Ja cesto pcelu spasim u moru dok plivam, ona se 'zalijepi' za vodu, stavim je na dlan i dam joj vjetar u ledja :oo
2
2 slika
John Cleese
Moderator
Moderator
Reactions: 2367
Postovi: 3482
Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la John Cleese »

Klasika. Nekoliko puta sam im pravio i energetski napitak - vodeni rastvor saharoze: napiju se iz kafene kašičice i odlete, ni hvala ne kažu :ooo

Koga ste još spasavali? :ooo
1
1 slika
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7479
Postovi: 13423
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Namazana »

Jednog dedu :o
0
John Cleese
Moderator
Moderator
Reactions: 2367
Postovi: 3482
Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la John Cleese »

U moru, dok si plivala? :ooo
0
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7479
Postovi: 13423
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Namazana »

Dok sam se suncala, deda je bio u vodi, nije bila ni velika dubina, samo je poceo da mlati rukama, niko nije skontao da se deda davi, ja sam skocila potrcala u vodu, neki momci za mnom i izvukli ga na obalu, kaze deda, dr je preorucio da seta kroz vodu, ima problem sa nogama, kako je hodao, naglo ga je ponijelo dublje, noge otkazale i eto, ali srece kad je sjeo na obali i kaze, pa vi ste me spasili ❤️
4
4 slika
Avatar
Duh
PRObehar
PRObehar
Reactions: 5617
Postovi: 7101
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Duh »

kad je to bilo?
0
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11360
Postovi: 7162
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la MunDzi »

John Cleese je napisao/la: 14 jun 2026, 17:31 Klasika. Nekoliko puta sam im pravio i energetski napitak - vodeni rastvor saharoze: napiju se iz kafene kašičice i odlete, ni hvala ne kažu :ooo

Koga ste još spasavali? :ooo
Da. Pcele se znaju tako ubendecit iz cista mira, mislimo da su umrle. Ali nisu. Tako zbog naglog gubitka energije. Tad im treba dati secera u vodi da "ozive".
2
2 slika
Avatar
Duh
PRObehar
PRObehar
Reactions: 5617
Postovi: 7101
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Duh »

isto je tako i sa mnogim zenama.
2
2 slika
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7479
Postovi: 13423
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Namazana »

Duh je napisao/la: 14 jun 2026, 17:55kad je to bilo?
Prije par godina, ne znam tacno, mozda 5-6 god
0
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7479
Postovi: 13423
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Namazana »

Duh je napisao/la: 14 jun 2026, 17:56 isto je tako i sa mnogim zenama.
A sta sa nama koje ne volimo secer? :ooo
0
Avatar
Duh
PRObehar
PRObehar
Reactions: 5617
Postovi: 7101
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Duh »

Namazana je napisao/la: 14 jun 2026, 17:56
Duh je napisao/la: 14 jun 2026, 17:55kad je to bilo?
Prije par godina, ne znam tacno, mozda 5-6 god
aha
davno...umro je sigurno.
dzaba si ga spasavala.
2
1 slika 1 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11360
Postovi: 7162
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la MunDzi »

Namazana je napisao/la: 14 jun 2026, 17:57
Duh je napisao/la: 14 jun 2026, 17:56 isto je tako i sa mnogim zenama.
A sta sa nama koje ne volimo secer? :ooo
E vama treba ponuditi kiselu limunadu.
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”