Pitaš me - pitam te

Iznad, ispod, s lijeva, s desna....
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7530
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la Namazana »

Da, nekog drugog

Zasti ljudi vole da daju lazne nade?
0
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46996
Postovi: 39358
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la smajlic »

dosadno im?

dajete li/ jeste li davali laznu nadu nekome?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7530
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la Namazana »

Ne

Naspaval se ti danas?
0
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46996
Postovi: 39358
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la smajlic »

ma jok
pola sata me prenijelo i onda sam morala dalje
sad cu probati malo...

ko ti je davao laznu nadu i kako znas da je lazna?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7530
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la Namazana »

Pa sazna se to

Hoes sa mnom u Bg?
0
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46996
Postovi: 39358
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la smajlic »

ne mogu, drugi put :keke

pitas li ovo dajuci mi laznu nadu da ces me povesti sa sobom a znas da neces? :turp
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7530
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la Namazana »

Ne, nego mi dosadno sama da idem :oo

Kad se pakujes?
0
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46996
Postovi: 39358
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la smajlic »

u nedjelju :keke

koliko ti treba da se spakujes?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7530
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la Namazana »

10-ak minuta

Bez cega ne ides na more?
0
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3412
Postovi: 6093
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Bez kupaćeg.

Znaš li nekoga ko je došao na more bez kupaćeg?
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36151
Postovi: 32768
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Idem ja cesto. Van sezone, doduse. :oo


Kupas se u bazenima, ili iskljucivo more?
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3412
Postovi: 6093
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Isključivo more.'

Najdraža morska uspomena iz djetinjstva?
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36151
Postovi: 32768
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Oni toceni sladoledi, pola jagoda pola vanilija, jedno 10x dnevno, to mi je prva asocijacija. I diskoteka u blizini i pjesma its my life na na na na po cijelu noc :D


Znas neku nebinarnu osobu?
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3412
Postovi: 6093
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Ne.

Jesi se kad družio s nekim ko je gay?
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36151
Postovi: 32768
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Jesam poslovno u par navrata. Jedna od najsladjih kolegica iz Njemacke je gay 🥹


Tvoja iskustva?
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3412
Postovi: 6093
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Da, u srednjoj školi i osnovnoj, sa par momaka.
Nisam nikad sa ženskom osobom.

Kakav ti ja gaydar?
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36151
Postovi: 32768
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Nikakav :D … samo ako je ocito, ova cura je deklarisana, profilna slika na facebooku joj je s duginim bojama, ide na parade,… onda jedan slovenac je preocito feminiziran, trepce kad prica i uvija se kad hoda :oo

Imao sam komsiju, ozenjen, dvoje djece, sad su i oni starci, kad mu je umrla zena i djeca se razisla, otisao je da zivi s likom u stanu u Tuzli. I taj stan je ostao njegovoj djeci. :oo


Kakvo je tvoje misljenje o njegovom zivotu, tipa 40 godina braka na silu, zapravo volis nesto sasvim drugo?
Nemoj samo reci da je vecina brakova na silu :D :D
0
make your move :damir
Odgovori

Natrag na “Igrice”