Pitaš me - pitam te
Re: Pitaš me - pitam te
dosadno im?
dajete li/ jeste li davali laznu nadu nekome?
dajete li/ jeste li davali laznu nadu nekome?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
ma jok
pola sata me prenijelo i onda sam morala dalje
sad cu probati malo...
ko ti je davao laznu nadu i kako znas da je lazna?
pola sata me prenijelo i onda sam morala dalje
sad cu probati malo...
ko ti je davao laznu nadu i kako znas da je lazna?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
ne mogu, drugi put 
pitas li ovo dajuci mi laznu nadu da ces me povesti sa sobom a znas da neces?
pitas li ovo dajuci mi laznu nadu da ces me povesti sa sobom a znas da neces?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
u nedjelju 
koliko ti treba da se spakujes?
koliko ti treba da se spakujes?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
Idem ja cesto. Van sezone, doduse. 
Kupas se u bazenima, ili iskljucivo more?
Kupas se u bazenima, ili iskljucivo more?
0
Re: Pitaš me - pitam te
Oni toceni sladoledi, pola jagoda pola vanilija, jedno 10x dnevno, to mi je prva asocijacija. I diskoteka u blizini i pjesma its my life na na na na po cijelu noc
Znas neku nebinarnu osobu?
Znas neku nebinarnu osobu?
1
1
Re: Pitaš me - pitam te
Jesam poslovno u par navrata. Jedna od najsladjih kolegica iz Njemacke je gay 🥹
Tvoja iskustva?
Tvoja iskustva?
0
Re: Pitaš me - pitam te
Da, u srednjoj školi i osnovnoj, sa par momaka.
Nisam nikad sa ženskom osobom.
Kakav ti ja gaydar?
Nisam nikad sa ženskom osobom.
Kakav ti ja gaydar?
0
Re: Pitaš me - pitam te
Nikakav
… samo ako je ocito, ova cura je deklarisana, profilna slika na facebooku joj je s duginim bojama, ide na parade,… onda jedan slovenac je preocito feminiziran, trepce kad prica i uvija se kad hoda
Imao sam komsiju, ozenjen, dvoje djece, sad su i oni starci, kad mu je umrla zena i djeca se razisla, otisao je da zivi s likom u stanu u Tuzli. I taj stan je ostao njegovoj djeci.
Kakvo je tvoje misljenje o njegovom zivotu, tipa 40 godina braka na silu, zapravo volis nesto sasvim drugo?
Nemoj samo reci da je vecina brakova na silu

Imao sam komsiju, ozenjen, dvoje djece, sad su i oni starci, kad mu je umrla zena i djeca se razisla, otisao je da zivi s likom u stanu u Tuzli. I taj stan je ostao njegovoj djeci.
Kakvo je tvoje misljenje o njegovom zivotu, tipa 40 godina braka na silu, zapravo volis nesto sasvim drugo?
Nemoj samo reci da je vecina brakova na silu
0
