Hoću da kažem! (2020. - 2025.)
Re: Hoću da kažem!
Ja ne znam zasto, ali kada vidim Missy na slici, prvo sta mi prodje kroz glavu jeste "Allahu dragi..." 
3
2
1
1
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Until I die!
Re: Hoću da kažem!
U Eurofarmu sam radila. Inace je 140 KM, ali posto smo nas troje radili (porodica), imali smo popust pa je bilo 125 KM po osobi
2
2
Re: Hoću da kažem!
Kad ono meni pise. 
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Until I die!
Re: Hoću da kažem!
...Ti si kadar.
Dolazis Tobe
2
1
1
1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Hoću da kažem!
vracas me na pravi put!
2
2
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Until I die!
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hoću da kažem!
A ja je uvijek zakasnim vidjet.
Pozzic svima. Kod nas neki cudan vjetar, sve cekam da mi neko drvece s vana kroz prozor proleti.
6
5
1
1
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Re: Hoću da kažem!
uvijek_kontra je napisao/la: ↑21 okt 2020, 10:01
A ja je uvijek zakasnim vidjet.![]()
Pozzic svima. Kod nas neki cudan vjetar, sve cekam da mi neko drvece s vana kroz prozor proleti.![]()
Jutro
1
1
Re: Hoću da kažem!
Slika kao iz Vogue-a bgm.uvijek_kontra je napisao/la: ↑21 okt 2020, 10:01A ja je uvijek zakasnim vidjet.![]()
Pozzic svima. Kod nas neki cudan vjetar, sve cekam da mi neko drvece s vana kroz prozor proleti.![]()
Ti si u BiH ? Jel bar jugo?
1
1
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Until I die!
Re: Hoću da kažem!
sa telefona više neću davati smajliće nikome ... bar u 50% slučajeva fulim
ili ne valja displej ili su mi debeli prsti
3
3
samo malo provociram 
Re: Hoću da kažem!
a da provjeriš dioptriju? 
4
4
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
Re: Hoću da kažem!
Daj nekome tel. Da radi što ti kažeš ..dijeli reakcije, odgovara na postove i sl.
3
3
Re: Hoću da kažem!
kako mi je psihologinja lijep mail napisala 
bas me utjesila
vec sam kontala da stojimo u mjestu
bas me utjesila
vec sam kontala da stojimo u mjestu
5
5
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 



