Hoću da pitam..

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la R4IN »

Nek me vrate u subotu sa moonlight pa onda ukinite temu :fiju
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
scorpio
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3995
Postovi: 2881
Pridružen/a: 15 aug 2020, 17:39

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la scorpio »

Arslan_11 je napisao/la: 21 okt 2020, 10:09
Slika kao iz Vogue-a bgm.

@Miss Y.

iskreno, naravno ako želiš reći, iz kojeg pokušaja si napravila jutrošnju fotku :)
2
2 slika
samo malo provociram :crni
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Miss Y. »

scorpio je napisao/la: 21 okt 2020, 10:17
Arslan_11 je napisao/la: 21 okt 2020, 10:09
Slika kao iz Vogue-a bgm.

@Miss Y.

iskreno, naravno ako želiš reći, iz kojeg pokušaja si napravila jutrošnju fotku :)
Možda trećeg :ovaj
3
3 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Russki »

scorpio je napisao/la: 20 okt 2020, 10:57 Poštuje li se aktuelno sparivanje ili da se manemo (sparivači) čoravog posla :crni
Slucajno engri reakciju stavi.

Ma ne yebe niko zivu silu :D
2
2 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Miss Y. »

Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 10:24
scorpio je napisao/la: 20 okt 2020, 10:57 Poštuje li se aktuelno sparivanje ili da se manemo (sparivači) čoravog posla :crni
Slucajno engri reakciju stavi.

Ma ne yebe niko zivu silu :D

Ne kvari, ti si danas ispoštovao para :ehe
Znala sam da će danas neki belaj :face
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Russki »

Miss Y. je napisao/la: 21 okt 2020, 10:25
Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 10:24

Slucajno engri reakciju stavi.

Ma ne yebe niko zivu silu :D

Ne kvari, ti si danas ispoštovao para :ehe
Znala sam da će danas neki belaj :face
Nek! frtutme, da se osjetimo živim :D
3
3 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Arslan_11 »

Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 10:26
Miss Y. je napisao/la: 21 okt 2020, 10:25


Ne kvari, ti si danas ispoštovao para :ehe
Znala sam da će danas neki belaj :face
Nek! frtutme, da se osjetimo živim :D
o sidje brt! :pljus
2
2 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Miss Y. »

Evo ti frtutme, pa ti cmokaj zorom :sunja
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Arslan_11 »

Miss Y. je napisao/la: 21 okt 2020, 10:50 Evo ti frtutme, pa ti cmokaj zorom :sunja
:oho haj ti mene bgt jednom :pljus mozda mi izadjes iz glave.
0
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

Miss Y. je napisao/la: 21 okt 2020, 10:50 Evo ti frtutme, pa ti cmokaj zorom :sunja
jes se i nadigo zorom

:max
0
I say what I think, I think what I say
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Russki »

Arslan_11 je napisao/la: 21 okt 2020, 10:47
Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 10:26
Nek! frtutme, da se osjetimo živim :D
o sidje brt! :pljus
Desi brt. :kiss:

Vodi je svegat' vidis da se ne skida sa foruma.
2
1 slika 1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Miss Y. »

.


:medo
2
1 slika 1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Arslan_11 »

Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 11:59
Arslan_11 je napisao/la: 21 okt 2020, 10:47

o sidje brt! :pljus
Desi brt. :kiss:

Vodi je svegat' vidis da se ne skida sa foruma.
ako je ja odvedem nikad vise ovaj forum nece zasjati kao kada je ona tu. Ona je
slika
2
2 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Russki »

Da nije malo previse ? :D
1
1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la R4IN »

Kaze piramida sunca a nigdje sunca u visokom :haha
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Russki »

Ma ustvari nije, samo je vodi
1
1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Arslan_11 »

Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 12:14 Da nije malo previse ? :D
o kome pricamo to je i premalo. Skini te naocare. :ooo
1
1 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”