Hoću da pitam..

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Arslan_11 »

R4IN je napisao/la: 21 okt 2020, 12:15 Kaze piramida sunca a nigdje sunca u visokom :haha
mmm pecenica, visocka! :srce
1
1 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Miss Y. »

Dje @Fatih da vidi ove atake :tugi
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Arslan_11 »

Miss Y. je napisao/la: 21 okt 2020, 12:18 Dje @Fatih da vidi ove atake :tugi
Sta ce ti fatih, ja sam terminator koji te cuva od kise metaka.
1
1 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Arslan_11 »

dobro sada sam pretjerao.
2
2 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la R4IN »

Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 12:14 Da nije malo previse ? :D
Ukrade je arslan opet sebi :oo
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Arslan_11 »

Mogu i sebe pitati.

Što si narucio hot dog, sto nisi sendvic sa suhim mesom mazlume?! :mara
3
2 slika 1 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Russki »

R4IN je napisao/la: 21 okt 2020, 12:19
Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 12:14 Da nije malo previse ? :D
Ukrade je arslan opet sebi :oo
Tako i treba. Ja podrzavam brta.
1
1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la R4IN »

Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 12:26
R4IN je napisao/la: 21 okt 2020, 12:19

Ukrade je arslan opet sebi :oo
Tako i treba. Ja podrzavam brta.
Tek tako je pustio :ccc
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Russki »

R4IN je napisao/la: 21 okt 2020, 12:32
Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 12:26

Tako i treba. Ja podrzavam brta.
Tek tako je pustio :ccc
Slabo si pratio pricu brt
0
abysmal depths are flooded
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la R4IN »

Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 12:33
R4IN je napisao/la: 21 okt 2020, 12:32

Tek tako je pustio :ccc
Slabo si pratio pricu brt
Bice bolje :oo
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Russki »

R4IN je napisao/la: 21 okt 2020, 12:35
Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 12:33

Slabo si pratio pricu brt
Bice bolje :oo
Brt u istim smo mi problemima, obojici nam ćafiri oduzeli najmilije :D
5
3 slika 1 slika 1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la R4IN »

Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 12:36
R4IN je napisao/la: 21 okt 2020, 12:35

Bice bolje :oo
Brt u istim smo mi problemima, obojici nam ćafiri oduzeli najmilije :D
Vala nisam ni pitao samo sam je ukro nazad :oho
2
2 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

Arslan_11 je napisao/la: 21 okt 2020, 12:13
Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 11:59

Desi brt. :kiss:

Vodi je svegat' vidis da se ne skida sa foruma.
ako je ja odvedem nikad vise ovaj forum nece zasjati kao kada je ona tu. Ona je
slika
ni u sunce ni u nju se nemere gledat
:valja
3
1 slika 1 slika 1 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Miss Y. »

Gdje je @Fatih ? :ovaj
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Arslan_11 »

Max je napisao/la: 21 okt 2020, 15:17
Arslan_11 je napisao/la: 21 okt 2020, 12:13

ako je ja odvedem nikad vise ovaj forum nece zasjati kao kada je ona tu. Ona je
slika
ni u sunce ni u nju se nemere gledat
:valja
Ne dam :kriv
0
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
East_side
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3738
Postovi: 2443
Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
Lokacija: Dovoljno blizu

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la East_side »

Miss Y. je napisao/la: 21 okt 2020, 20:18 Gdje je @Fatih ? :ovaj
I ja se pitam. Takodjer, gdje su @Sarajka i @Danny :ovaj
1
1 slika
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la R4IN »

East_side je napisao/la: 21 okt 2020, 20:51
Miss Y. je napisao/la: 21 okt 2020, 20:18 Gdje je @Fatih ? :ovaj
I ja se pitam. Takodjer, gdje su @Sarajka i @Danny :ovaj
Sarajku mrak pojeo kako su nas sparili :D
3
1 slika 1 slika 1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”