Hljeb i peciva

Kuhamo, pečemo...jedemo...
Odgovori
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la uvijek_kontra »

I ja, Zara. :sret

Jucer kasno vidjeh nece ostati za danas pa napravila novi. Nisam cekala da kvasac proradi i opet je bio super. :oo
3
3 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Zara
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 7585
Postovi: 3973
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:08

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Zara »

Kontrič hajmo otvoriti pekaru :sret
1
1 slika
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Moonlight »

Hjoj ja sam opet počela hljeb jesti... Sve hocu da prestanem.
I sve ostane samo na tom da hoću :lepi
2
1 slika 1 slika
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la uvijek_kontra »

Zara je napisao/la: 03 dec 2020, 11:26 Kontrič hajmo otvoriti pekaru :sret
Haaajmo. :sret :sret
1
1 slika
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10796
Postovi: 6353
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Atomic »

:ok
Moonlight je napisao/la: 03 dec 2020, 11:28 Hjoj ja sam opet počela hljeb jesti... Sve hocu da prestanem.
I sve ostane samo na tom da hoću :lepi
Ne znam kako ljudi kazu da su siti,a hljeba pipnuli nisu :ovaj :d
0
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Moonlight »

Atomic je napisao/la: 03 dec 2020, 12:49 :ok
Moonlight je napisao/la: 03 dec 2020, 11:28 Hjoj ja sam opet počela hljeb jesti... Sve hocu da prestanem.
I sve ostane samo na tom da hoću :lepi
Ne znam kako ljudi kazu da su siti,a hljeba pipnuli nisu :ovaj :d
I ja sam nekad tako mislila. Ali bgm sam se uvjerila da može
1
1 slika
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Miss Y. »

20201203_155617.jpg
5
5 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Iskra »

20201208_220924.jpg
3
3 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Iskra »

Isto pamuk :apl
20201208_221226.jpg
2
2 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la CocoMa »

Kažem Biserni jučer da izvadi hljeb iz rerne čim bipne signal jer ja nisam bila kuci... :oo


A obavezno mora da čopne .. :hehe

Mješavina raznog, heljdinog, integralnog..s smjenkama suncokreta, suzama.. :oho
9
7 slika 1 slika 1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Bella_ »

slika
11
10 slika 1 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Iskra »

Bella_ je napisao/la: 19 dec 2020, 19:11 slika
Aaaaaaaa gladna saaaaam sad jos vise :kme
1
1 slika
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Bella_ »

Bujrum :d
Biće i suhog mesa, sudzuka, sira.. :to
2
1 slika 1 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la CocoMa »

@Socrates

Nadam se da nećeš uci na temu.. :hehe
7
1 slika 6 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Danny
Player
Player
Reactions: 12517
Postovi: 8213
Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Danny »

CocoMa je napisao/la: 22 dec 2020, 18:19 @Socrates

Nadam se da nećeš uci na temu.. :hehe
recept koko :ooo
0
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Avatar
Danny
Player
Player
Reactions: 12517
Postovi: 8213
Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Danny »

kad imam vremena i zivaca :ooo


20200426_142518.jpg
11
11 slika
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Hljeb i peciva

Post Postao/la Dina »

:lepi
2
1 slika 1 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Odgovori

Natrag na “Kulinarika”