toxic je napisao/la: ↑10 feb 2021, 16:23
Svaka cast na detaljnom objasnjenju @Socrates
Jedino pitanje, sta se desava ako neko odustane napola ili ne bude dolazio iz bilo kog razloga?
Ako igrac sam objavi da odustaje, onda Narator ima pravo da ga "ubije" tokom Noci i to objavi.
Ako je u pitanju nedolazenje i neobavljanje osnovnih zadataka (Nominacije i Glasanje) i Narator primjeti da ostali igraci postaju pretjerano nestrpljivi zbog toga, isto kao i gore.
Postoji i mogucnost kovertiranog poteza. Igrac, ako zna da ce biti zauzet, moze unaprijed Naratoru poslati u pp koga nominira ili za koju opciju glasa prilikom sudjenja.
Ovo si baš razradio pravila moramo poslije te postove izdvojiti i ostaviti na jednom mjestu...
Ljudi, napisali su vam već prije....zbilja je najlakše igrajući pohvatati igru...ionako vas se obavještava o sljedećim potezima, još kako imamo mention, puno je lakše... upadajte
Ako igrac sam objavi da odustaje, onda Narator ima pravo da ga "ubije" tokom Noci i to objavi.
Ako je u pitanju nedolazenje i neobavljanje osnovnih zadataka (Nominacije i Glasanje) i Narator primjeti da ostali igraci postaju pretjerano nestrpljivi zbog toga, isto kao i gore.
Postoji i mogucnost kovertiranog poteza. Igrac, ako zna da ce biti zauzet, moze unaprijed Naratoru poslati u pp koga nominira ili za koju opciju glasa prilikom sudjenja.
Ovo si baš razradio pravila moramo poslije te postove izdvojiti i ostaviti na jednom mjestu...
Ljudi, napisali su vam već prije....zbilja je najlakše igrajući pohvatati igru...ionako vas se obavještava o sljedećim potezima, još kako imamo mention, puno je lakše... upadajte
Ovo si baš razradio pravila moramo poslije te postove izdvojiti i ostaviti na jednom mjestu...
Ljudi, napisali su vam već prije....zbilja je najlakše igrajući pohvatati igru...ionako vas se obavještava o sljedećim potezima, još kako imamo mention, puno je lakše... upadajte
1. Iskra
2. Ina
3. Dina
4. smajlic
5. storm
6. pink floydd
7. lejlamo
8. max
9. toxic
10. Lana
11. Xeno
12.
Imao sam volju zaigrati jos i ranije, ali nije bilo prilike. Ako sam nekome vec zauzeo mjesto, a ko ima zelju igrati, mozemo se zamijeniti, nek moderatori samo preprave, bit ce jos prilika.
Xeno je napisao/la: ↑10 feb 2021, 19:32
1. Iskra
2. Ina
3. Dina
4. smajlic
5. storm
6. pink floydd
7. lejlamo
8. max
9. toxic
10. Lana
11. Xeno
12.
Imao sam volju zaigrati jos i ranije, ali nije bilo prilike. Ako sam nekome vec zauzeo mjesto, a ko ima zelju igrati, mozemo se zamijeniti, nek moderatori samo preprave, bit ce jos prilika.
Kad je planiran pocetak?
Nije problem i da nas je 15... Koliko sam shvatio, soc će krenuti kad nas bude minimalno 12...
Xeno je napisao/la: ↑10 feb 2021, 19:32
Imao sam volju zaigrati jos i ranije, ali nije bilo prilike. Ako sam nekome vec zauzeo mjesto, a ko ima zelju igrati, mozemo se zamijeniti, nek moderatori samo preprave, bit ce jos prilika.
Kad je planiran pocetak?
Ja mislim da ne mozes nikom zauzeti mesto.
Napisao je Soc u uvodnom postu da je minimalan broj igraca osam, maksimalan nije ogranicen.
Xeno je napisao/la: ↑10 feb 2021, 19:32
Imao sam volju zaigrati jos i ranije, ali nije bilo prilike. Ako sam nekome vec zauzeo mjesto, a ko ima zelju igrati, mozemo se zamijeniti, nek moderatori samo preprave, bit ce jos prilika.
Kad je planiran pocetak?
Ja mislim da ne mozes nikom zauzeti mesto.
Napisao je Soc u uvodnom postu da je minimalan broj igraca osam, maksimalan nije ogranicen.