haha, ma vjerovatno se može dosta opreme i nabaviti povoljnije na načine kako su opisali slipi i storm...super je to hobi,čovjek se fokusira na nešto što mu privuče pažnju, vrijeme provodi napolju, fizički aktivan, a usput i uči, otkriva nešto novo....i o fotografiji i o sebi....
super je i kada se potrefi još neko ko voli, pa zajedno analizirati i razgovarati.....
ako ništa, skrenu misli sa često teške svakodnevnice
