Prvi demokratski izbori - BEHAR
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Prvi sam glasao sinoc
sreca pa je proslo nezapazeno
i nisam za sebe

1
1
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
1
1
samo malo provociram 
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
ko kaže da je neopaženo :haya
2
1
1
1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
kamo monitor da vidim jesi kupio još veći
0
I say what I think, I think what I say
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Ona i tako vodi pobjedu,prema tome treba malo i na ostale misliti
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Mogla sam jedan vise imati
1
1
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Ja glasao samo za Lanu 
Kod missyja i munlajta vec bila kvakica u kucici i to siva, disabled input, sto kaze nas narod. Mucka pa haj

Kod missyja i munlajta vec bila kvakica u kucici i to siva, disabled input, sto kaze nas narod. Mucka pa haj
3
2
1
1
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Sto lazes
1
1
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
obzirom da si gasirao prvi, ti si razradio put ostalim
a prvi mačići se u vodu bacaju
2
2
I say what I think, I think what I say
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
:tada
a vidi vidi
i meha se nalazi na tabeli

a vidi vidi
i meha se nalazi na tabeli
0
I say what I think, I think what I say
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Otkud ti to da lazem? Znas da si glasala ti sama za sebe s dva nicka? :hohoho
2
2
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Cek zar i to moze?
Odoh praviti drugi nik
1
1
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Ova Iskra mešcini ide na konju za mnom...
Ma ja...
Ma ja...
4
4
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran




