nešto kontam da bi mogao biti foto finish
:mmm
a ko li je tako napravio tabelu Bože ?!mad_max_ba je napisao/la: ↑03 sep 2020, 09:26 a ti si missy vamo zakucala na tabeli, vidiš da nema dalje prostora
![]()
a to vala jes...može nam i slika behara jel de?
čojek jedan vamo iz travnikaMiss Y. je napisao/la: ↑03 sep 2020, 09:27a ko li je tako napravio tabelu Bože ?!mad_max_ba je napisao/la: ↑03 sep 2020, 09:26 a ti si missy vamo zakucala na tabeli, vidiš da nema dalje prostora
![]()
![]()
2
jest
mad_max_ba je napisao/la: ↑03 sep 2020, 09:30čojek jedan vamo iz travnika
traži vaše učešće na određenim temama
![]()
1