e ne metala se ja vala sad, ne kupim na divljaka ko ESDea s kesama
Prvi demokratski izbori - BEHAR
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
pa budi kao Lijanović
:mmm
:ha
2
2
I say what I think, I think what I say
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Zato Malfoy vazdan visi na banderi 
2
2
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
ne znam
nismo vidjeli
mace sve

nismo vidjeli
1
1
I say what I think, I think what I say
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25352
- Postovi: 20041
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Dobra tema 
Ja obecavam neprestano snabdijevanje muzikom svakom clanu. Zanrovi ovise o karakteru i preferencijama korisnika. Naravno, kategoriziranje na osnovu eventualnih konsultacija (tko zeli) donosim ja.
Ja obecavam neprestano snabdijevanje muzikom svakom clanu. Zanrovi ovise o karakteru i preferencijama korisnika. Naravno, kategoriziranje na osnovu eventualnih konsultacija (tko zeli) donosim ja.
2
2
abysmal depths are flooded
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Važi, to možes iduci mjesec. De sad glasaj.
1
1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
ništa to
nisi se izvisio na banderi
:mmm
0
I say what I think, I think what I say
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25352
- Postovi: 20041
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Kakva ba bandera ? Nisam ja u toku.
1
1
abysmal depths are flooded
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
ne posjećuj više temu crna gora
1
1
I say what I think, I think what I say
- Heidi
- Lemon Addict

- Reactions: 27272
- Postovi: 18979
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
- Lokacija: Kosmicki raspor
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Vidimo. Po poziciji na tabeli
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25352
- Postovi: 20041
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Aha kontam. Biće i tog samo da skontam kako se meće slika.
1
1
abysmal depths are flooded
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25352
- Postovi: 20041
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Nemam ja kad naprdjivati po cijeli dan.
Ako je to kriterij, super onda
1
1
abysmal depths are flooded
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
..meha laganiii čarobnjak respo bez glasova toliko o čuvenoj bosanskoj multikulturnosti..

1
1

