Zasluženo svakako, po mnogim kriterijima, zato i dajem takve stvari na anketu...da ne bude, eto on odlučio, sugerirao moderaciji i slično...
A da je bilo i nesuglasica, da uopće nije htjela u izbor, druga je priča
Poruka za osvajačicu prestižnog statusa...u ovom mjesecu, kada ćeš sa ponosom nositi blistavu boju...zaključan ti je pp, zaključano mijenjanje avatara, obaveza 100 postova dnevno...uglavnom asketski rad za boljitak foruma
Čestitam


