Hoću da pitam..

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Socrates »

Iskra je napisao/la: 08 sep 2020, 11:38 :uh

Ispao mi sendvič

:kme
Sta nas pitas povodom tog tuznog dogadjaja?
2
2 slika
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la CocoMa »

Iskra je napisao/la: 08 sep 2020, 11:38 :uh

Ispao mi sendvič

:kme
Šejtan ti ne da jesti.. :ddk :fiju :D
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Iskra »

Socrates je napisao/la: 08 sep 2020, 11:41
Iskra je napisao/la: 08 sep 2020, 11:38 :uh

Ispao mi sendvič

:kme
Sta nas pitas povodom tog tuznog dogadjaja?


Pa.sta da radim? :ovaj
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Iskra »

CocoMa je napisao/la: 08 sep 2020, 11:42
Iskra je napisao/la: 08 sep 2020, 11:38 :uh

Ispao mi sendvič

:kme
Šejtan ti ne da jesti.. :ddk :fiju :D


Poleti na forum, e eto sad... :face
2
1 slika 1 slika
Mehaning
Proleter
Reactions: 6550
Postovi: 4961
Pridružen/a: 23 jul 2020, 12:29

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Mehaning »

Iskra je napisao/la: 08 sep 2020, 11:42
Socrates je napisao/la: 08 sep 2020, 11:41

Sta nas pitas povodom tog tuznog dogadjaja?


Pa.sta da radim? :ovaj
Idi ponovno do automata... :D
0
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Socrates »

Iskra je napisao/la: 08 sep 2020, 11:42
Socrates je napisao/la: 08 sep 2020, 11:41

Sta nas pitas povodom tog tuznog dogadjaja?


Pa.sta da radim? :ovaj
Kaze prvih pet sekundi nema vremena da pokupi ista al' to je mozda urbana legenda.
1
1 slika
Tražili smo se po prethodnim životima
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Iskra »

Mehaning je napisao/la: 08 sep 2020, 11:43
Iskra je napisao/la: 08 sep 2020, 11:42



Pa.sta da radim? :ovaj
Idi ponovno do automata... :D


Ne mogu...onda se opet moram sva dezinfikovati...copnut ću od doktora malo, kad on ne gleda :sunja
1
1 slika
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

Iskra je napisao/la: 08 sep 2020, 11:42
Socrates je napisao/la: 08 sep 2020, 11:41

Sta nas pitas povodom tog tuznog dogadjaja?


Pa.sta da radim? :ovaj
pravilo od 5 sekundi..

ako je duže na podu stajalo ništa od njega
:mmm
0
I say what I think, I think what I say
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la CocoMa »

Iskra je napisao/la: 08 sep 2020, 11:42
CocoMa je napisao/la: 08 sep 2020, 11:42

Šejtan ti ne da jesti.. :ddk :fiju :D


Poleti na forum, e eto sad... :face
Dok se jede ne foruma se. (osim kafe, deserta, ili voća).. :face :kme
0
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

Socrates je napisao/la: 08 sep 2020, 11:44
Iskra je napisao/la: 08 sep 2020, 11:42



Pa.sta da radim? :ovaj
Kaze prvih pet sekundi nema vremena da pokupi ista al' to je mozda urbana legenda.
Gledao sam ovaj experiment na Myth Busters-ima...
0
I say what I think, I think what I say
Mehaning
Proleter
Reactions: 6550
Postovi: 4961
Pridružen/a: 23 jul 2020, 12:29

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Mehaning »

Iskra je napisao/la: 08 sep 2020, 11:44
Mehaning je napisao/la: 08 sep 2020, 11:43

Idi ponovno do automata... :D


Ne mogu...onda se opet moram sva dezinfikovati...copnut ću od doktora malo, kad on ne gleda :sunja
Bolje onda da onog sa poda pojedeš... :ovaj
2
2 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Iskra »

Socrates je napisao/la: 08 sep 2020, 11:44
Iskra je napisao/la: 08 sep 2020, 11:42



Pa.sta da radim? :ovaj
Kaze prvih pet sekundi nema vremena da pokupi ista al' to je mozda urbana legenda.


Kad bi ti znao koliko sam ja muhanata na neke stvari... :face
Storm ima naziv za mene kad je to u pitanju al.ne smijem reći :D
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Iskra »

CocoMa je napisao/la: 08 sep 2020, 11:45
Iskra je napisao/la: 08 sep 2020, 11:42



Poleti na forum, e eto sad... :face
Dok se jede ne foruma se. (osim kafe, deserta, ili voća).. :face :kme

20200907_214252.jpg
3
1 slika 2 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Iskra »

:haha

:ljub
1
1 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la CocoMa »

Svekru pošalji kineza a ne meni, ili svekrva ako smiješ.. :ddk :hohoho :yes
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Iskra »

CocoMa je napisao/la: 08 sep 2020, 11:48 Svekru pošalji kineza a ne meni, ili svekrva ako smiješ.. :ddk :hohoho :yes

:sok neeeee
Gospodja mama je jako fina i odmjerena , fura se na ex yu pop glazbu, subotnji bridz s frendicama...a ćaća...ćaća je ....insan bez premca, pristupacan. "Samo ti dušo po svom..." Šta god ja, njemu valja.

Imam sliku? Hoćeš da vidiš?
1
1 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la CocoMa »

Iskra je napisao/la: 08 sep 2020, 11:52
CocoMa je napisao/la: 08 sep 2020, 11:48 Svekru pošalji kineza a ne meni, ili svekrva ako smiješ.. :ddk :hohoho :yes

:sok neeeee
Gospodja mama je jako fina i odmjerena , fura se na ex yu pop glazbu, subotnji bridz s frendicama...a ćaća...ćaća je ....insan bez premca, pristupacan. "Samo ti dušo po svom..." Šta god ja, njemu valja.

Imam sliku? Hoćeš da vidiš?
Sve ti vjerujem i bez slike.. :cool :love
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”