Vrijedni i(li) nadareni forumasi, u svom izričaju... Foto teme, natjecanja, autorski radovi...
-
smajlic
- Administrator
- Reactions: 47027
- Postovi: 39468
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic »
i ja sam vala

1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.

-
Lana
- Moderator

- Reactions: 25071
- Postovi: 17000
- Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54
Post
Postao/la Lana »
Me to

2
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
-
MunDzi
- PRObehar

- Reactions: 11479
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi »
Hannibal je napisao/la: ↑02 sep 2025, 19:51
ja sam bas puno
Lajkovala sam iako znam da lazes.

1
-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36229
- Postovi: 32905
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
Dže klupa iz Podgore?

2
make your move 
-
MunDzi
- PRObehar

- Reactions: 11479
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi »
dmr je napisao/la: ↑03 sep 2025, 09:43
MunJi, ovo je foto tema
Sorry. Evo sad cu par.
2
-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36229
- Postovi: 32905
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
Makarska

1
make your move 
-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36229
- Postovi: 32905
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
jes' to u Meteoru?

make your move 
-
MunDzi
- PRObehar

- Reactions: 11479
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi »
dmr je napisao/la: ↑03 sep 2025, 09:48
jes' to u Meteoru?
Nisam. Ovu sam uslikala iz vozica. Ali postavim jos par pa pogadjaj gdje sam. Znam da ces odma pogoditi.
1
-
MunDzi
- PRObehar

- Reactions: 11479
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi »
A sada ce ici slike prezgodnih makarana.
Vezite pojase.

1
1
-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36229
- Postovi: 32905
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
MunDzi je napisao/la: ↑03 sep 2025, 09:49
gradska kavana?
make your move 
-
smajlic
- Administrator
- Reactions: 47027
- Postovi: 39468
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29
Post
Postao/la smajlic »
ooo najljepsi

1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
