Horoskopi, i taj prokleti retrogradni merkur...te poneki rođendan...
Ommadawn
Florida Man Reactions: 17437
Postovi: 13448 Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23
Post
Postao/la Ommadawn » 02 sep 2025, 21:11
Heidi je napisao/la: ↑ 02 sep 2025, 20:58
Pa to isto kazu za nas Vodolije.
I hajd sad ti tu budi pametan....
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27272
Postovi: 18979 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 02 sep 2025, 21:17
Vodolije su luđaci koji se ne izoliraju
1
Ommadawn
Florida Man Reactions: 17437
Postovi: 13448 Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23
Post
Postao/la Ommadawn » 02 sep 2025, 21:55
Heidi je napisao/la: ↑ 02 sep 2025, 21:17
Vodolije su luđaci koji se ne izoliraju
Pa nemamo potrebe.
Kad se ionako ne vezemo.
1
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27272
Postovi: 18979 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 18 sep 2025, 15:49
@Miss Y. baci solarni da vidimo
Valjda se sjećam još nečega
BeogradjanIN
Etablirani član Reactions: 1388
Postovi: 1487 Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24
Post
Postao/la BeogradjanIN » 18 sep 2025, 15:54
Heidi je napisao/la: ↑ 02 sep 2025, 21:17
Vodolije su luđaci koji se ne izoliraju
Ja sam vodolija ali nisam ludak
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27272
Postovi: 18979 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 18 sep 2025, 15:54
Ommadawn je napisao/la: ↑ 02 sep 2025, 21:55
Heidi je napisao/la: ↑ 02 sep 2025, 21:17
Vodolije su luđaci koji se ne izoliraju
Pa nemamo potrebe.
Kad se ionako ne vezemo.
Vodolije su super prijatelji, humanitarci veliki ali emocionalno distancirani. Hoću reć, nema kreveljenja i cuci buci
Vodolija: Hoš ribu? Dođi da ti pokažem kako se peca.
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27272
Postovi: 18979 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 18 sep 2025, 15:55
BeogradjanIN je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 15:54
Heidi je napisao/la: ↑ 02 sep 2025, 21:17
Vodolije su luđaci koji se ne izoliraju
Ja sam vodolija ali nisam ludak
Ma šalim se. Vodolije su neobične, izvan okvira
1
BeogradjanIN
Etablirani član Reactions: 1388
Postovi: 1487 Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24
Post
Postao/la BeogradjanIN » 18 sep 2025, 15:57
Heidi je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 15:55
BeogradjanIN je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 15:54
Ja sam vodolija ali nisam ludak
Ma šalim se. Vodolije su neobične, izvan okvira
U kom smislu neobicne
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27272
Postovi: 18979 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 18 sep 2025, 15:59
Šabović Adis je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 15:56
Koji znak kaže: "Hoš ribu? Ok, nastavi da hoćeš, hoćenje nije zabranjeno"?
Svaki znak koji je u depresiji i nezainteresovan za osobu koja želi ribu
MunDzi
PRObehar Reactions: 11513
Postovi: 7251 Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi » 18 sep 2025, 16:01
Heidi je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 15:54
Ommadawn je napisao/la: ↑ 02 sep 2025, 21:55
Pa nemamo potrebe.
Kad se ionako ne vezemo.
Vodolije su super prijatelji, humanitarci veliki ali emocionalno distancirani. Hoću reć, nema kreveljenja i cuci buci
Vodolija: Hoš ribu? Dođi da ti pokažem kako se peca.
E nije ti to tacno.
Vodolije su osjecajne, umjetnicki nadarene i njezne duse. To sto si opisala oko ribe su zapravo djevice - prakticne.
Znam, ja sam djevica, muz vodolija.
BeogradjanIN
Etablirani član Reactions: 1388
Postovi: 1487 Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24
Post
Postao/la BeogradjanIN » 18 sep 2025, 16:02
MunDzi je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 16:01
Heidi je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 15:54
Vodolije su super prijatelji, humanitarci veliki ali emocionalno distancirani. Hoću reć, nema kreveljenja i cuci buci
Vodolija: Hoš ribu? Dođi da ti pokažem kako se peca.
E nije ti to tacno.
Vodolije su osjecajne, umjetnicki nadarene i njezne duse. To sto si opisala oko ribe su zapravo djevice - prakticne.
Znam, ja sam djevica, muz vodolija.
Ala me nahvali
. Ja sam vodolija ;)
1
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27272
Postovi: 18979 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 18 sep 2025, 16:03
BeogradjanIN je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 15:57
Heidi je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 15:55
Ma šalim se. Vodolije su neobične, izvan okvira
U kom smislu neobicne
Ma meni niste neobični, odrasla sa 3 vodolije
Pa u načinu ponašanja, interesovanja i konvencionalnih pravila.
Ali to je sve grubo rečeno, neka statistika koja nema veze sa cjelokupnom slikom natala. Nisu sve Vodolije iste.
BeogradjanIN
Etablirani član Reactions: 1388
Postovi: 1487 Pridružen/a: 06 sep 2025, 23:24
Post
Postao/la BeogradjanIN » 18 sep 2025, 16:04
Heidi je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 16:03
BeogradjanIN je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 15:57
U kom smislu neobicne
Ma meni niste neobični, odrasla sa 3 vodolije
Pa u načinu ponašanja, interesovanja i konvencionalnih pravila.
Ali to je sve grubo rečeno, neka statistika koja nema veze sa cjelokupnom slikom natala. Nisu sve Vodolije iste.
Upravo sam to zeleo napisati. Svako je na svoju ruku ili neki svoj nacin drugaciji. Nismo roboti pa da svi budemo isti
1
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27272
Postovi: 18979 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 18 sep 2025, 16:06
MunDzi je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 16:01
Heidi je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 15:54
Vodolije su super prijatelji, humanitarci veliki ali emocionalno distancirani. Hoću reć, nema kreveljenja i cuci buci
Vodolija: Hoš ribu? Dođi da ti pokažem kako se peca.
E nije ti to tacno.
Vodolije su osjecajne, umjetnicki nadarene i njezne duse. To sto si opisala oko ribe su zapravo djevice - prakticne.
Znam, ja sam djevica, muz vodolija.
Dobro
Heidi
Lemon Addict Reactions: 27272
Postovi: 18979 Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor
Post
Postao/la Heidi » 18 sep 2025, 16:08
@Šabović Adis šta si ti?
Osim ovog u depresiji
1
MunDzi
PRObehar Reactions: 11513
Postovi: 7251 Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi » 18 sep 2025, 16:11
Heidi je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 16:06
MunDzi je napisao/la: ↑ 18 sep 2025, 16:01
E nije ti to tacno.
Vodolije su osjecajne, umjetnicki nadarene i njezne duse. To sto si opisala oko ribe su zapravo djevice - prakticne.
Znam, ja sam djevica, muz vodolija.
Dobro
Meni se cini da si i ti djevica.
MunDzi
PRObehar Reactions: 11513
Postovi: 7251 Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi » 18 sep 2025, 16:14
Uuuuuuu ja se s vagama obicno ne slazem.