Zodijačka sehara
Re: Zodijačka sehara
Barbarez je rodjen kad i ja, zato je laf.
al nije mu karta vala nesto
al nije mu karta vala nesto
2
2
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Zodijačka sehara
od kraja ove sedmice sve ide lakse.
saturn napokon krece direktno i sve sto nas je od jula kočilo i islo unatrag sad kreće opet naprijed.
merkur prestaje retrogradni hod, a venera ide u strijelca. prestaje mučan period koji je bio cijeli novembar naročito.
saturn napokon krece direktno i sve sto nas je od jula kočilo i islo unatrag sad kreće opet naprijed.
merkur prestaje retrogradni hod, a venera ide u strijelca. prestaje mučan period koji je bio cijeli novembar naročito.
4
3
1
1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Zodijačka sehara
za sve generalno, ovisno u kojom ti kucom idu ove planete je malo detaljnije.
ali uglavnom svima se stvari pokreću u ovom periodu.
ali uglavnom svima se stvari pokreću u ovom periodu.
3
3
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Zodijačka sehara
hajd da se i @hani_jong_unu poklope zvijezde pa spari kako treba ili nikako 
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Zodijačka sehara
zasto meni kuće padaju ispravno, kad gledam predikcije za asc strijelca, a asc sco sam.
sta ti mislis? nije mi bas kraj sco.
21 je stepen
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

- Heidi
- Lemon Addict

- Reactions: 27272
- Postovi: 18979
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
- Lokacija: Kosmicki raspor
Re: Zodijačka sehara
placidus, al ako slusam neke predikcije recimo nikad mi ne paše Sco.
više Sag.
tebi?
više Sag.
tebi?
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Zodijačka sehara
isto. male su oscilacije u kućama.
nije ni važno.
fkt kad slusam najave za 2026, sve slušam za sag. Sa kroz 5tu, Ur kroz 7mu itd.
nije ni važno.
fkt kad slusam najave za 2026, sve slušam za sag. Sa kroz 5tu, Ur kroz 7mu itd.
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

- Heidi
- Lemon Addict

- Reactions: 27272
- Postovi: 18979
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
- Lokacija: Kosmicki raspor
Re: Zodijačka sehara
Mislim da tako osjećaš zbog 21° (kod mene je 7°).
Oficijalno si AscSco, u kombinaciji s kasnijim stepenima, pomakom kuća i vjerojatno nekim planetarnim naglaskom u Strijelcu. To ti je super. Mnogo si optimističnija u odnosu na 'hardcore' ASCSco.
1
1

