Zodijačka sehara
Re: Zodijačka sehara
imamo bas dosta slicnih aspekata skoro 80% ista karta #samokažem 
stelijum u skorpiji, sve te razumijem.
moras prvo da umres totalno da bi se ponovo rodio, drži se jos malo.
Heidi sstr sta je ovo navala asc i ve Sco, evo jos jedan brt
stelijum u skorpiji, sve te razumijem.
moras prvo da umres totalno da bi se ponovo rodio, drži se jos malo.
Heidi sstr sta je ovo navala asc i ve Sco, evo jos jedan brt
2
1
1
1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Zodijačka sehara
cije je ovo sstr?
0
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Re: Zodijačka sehara
moji su pregledni ..
0
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
- Heidi
- Lemon Addict

- Reactions: 27272
- Postovi: 18979
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
- Lokacija: Kosmicki raspor
Re: Zodijačka sehara
Ma nije ni kod tebe
Tvoja Venera je u Ovnu u konjunkciji sa Saturnom u Ribama.
Rana iskustva u porodici ili kod kuće oblikuju potrebu za sigurnošću i emocionalnu stabilnost.
Venera u Ovnu može imati spontane osjećaje, dok Saturn u Ribama zahtijeva strukturu, strpljenje i odgovornost.
Potencijal: duboka emocionalna zrelost, ravnoteža između samostalnosti i povezanosti, stabilne i strastvene veze.
Mora se raditi na sebi, nema privilegovanih.
1
1
Re: Zodijačka sehara
svakoga dana u svakom pogledu .. 
1
1
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Re: Zodijačka sehara
Jah, upravo to , proš'o sam taj ciklus već par puta,
nije to za obične ljude
MissY hvala ti!
MissY hvala ti!
2
1
1
1
Zadnja izmjena: ROOT, dana/u 01 dec 2025, 12:49, ukupno mijenjano 1 put.
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9858
- Postovi: 9345
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Zodijačka sehara
karta ti je bas duboka generalno,a ti si bas u intenzivnoj fazi zivota sada, jer preko svih tvojih planeta u Sco prelaze Mjesec, Sunce, lilith, Mars i Merkur - kroz prvu kucu, bas jaka energija ovaj mjesec i iduci.
transformacija na svim poljima, odbacivanje svega sto ne vrijedi. posveti se sebi, zdravlju, prekini sve sto ne donosi mir, zavrsi stare cikluse.
moras neku promjenu napraviti.
2
2
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Zodijačka sehara
prvi korak, tačnije nulti, trk haniju da te spari s missy, .... thank me later

1
1
Re: Zodijačka sehara
Nećeš vjerovati potvrdila si sve što radim sad,Miss Y. je napisao/la: ↑01 dec 2025, 13:02
karta ti je bas duboka generalno,a ti si bas u intenzivnoj fazi zivota sada, jer preko svih tvojih planeta u Sco prelaze Mjesec, Sunce, lilith, Mars i Merkur - kroz prvu kucu, bas jaka energija ovaj mjesec i iduci.
transformacija na svim poljima, odbacivanje svega sto ne vrijedi. posveti se sebi, zdravlju, prekini sve sto ne donosi mir, zavrsi stare cikluse.
moras neku promjenu napraviti.
jeste većina je bilo do mene al zadnjih par godina desilo se nešto što me gurnulo na dno toliko da sam sam u jednom trenu predao postalo mi sve nebitno i bukvalno očekivao kraj ,većina bi i odustala u mojoj koži al nešto je u meni ostalo što me održalo.
Kad ovo sve prodje biraj koju hoćeš poslasticu, dobićeš je.
2
2
Re: Zodijačka sehara
sve znam imam te cikluse, skorpiju opisuje feniks ptica, totalna smrt i onda transformacija, a one sve dozivljavaju preduboko.
ti sa suncem u 12 polju, jos gore - sve držis u tišini.
od kraja januara, će biti puno lakse.
za poslasticu javim blagovremeno.
ti sa suncem u 12 polju, jos gore - sve držis u tišini.
od kraja januara, će biti puno lakse.
za poslasticu javim blagovremeno.
2
2
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Zodijačka sehara
Heidi kako tebe rade Sa tranziti?
meni sad 180So 4/10, treci put više prolazi, bas smori.
meni sad 180So 4/10, treci put više prolazi, bas smori.
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

