Da se požalim
Re: Da se požalim
Jedan od mana gdje radis s ljudima je sto neki ljudi imaju losu higijenu.
Kad umalo danas ne povratih, dok sam liku od 25 godina objasnjavao da mora da se redovno tusira i mijenja donji ves.
Kad umalo danas ne povratih, dok sam liku od 25 godina objasnjavao da mora da se redovno tusira i mijenja donji ves.
1
1
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Da se požalim
Ne bacam oko vise na zene.
Sad bacam uho i mislim da je desno postalo malo vece.
Sad bacam uho i mislim da je desno postalo malo vece.
2
2
Re: Da se požalim
Sta ce tek biti veceras
2
2
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Re: Da se požalim
Pa fakat ...
2
1
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Re: Da se požalim
Ma zajebi treba mi pola sata da ugrijem auto...sve zaledilo, pocele su cijevi da pucaju od zime
1
1
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Da se požalim
sad kad su bili minusi ovdje, odem na poso sa vwom i pocne da grije tek na parkingu kod posla, odem sa mercedesom pocne da grije u mojoj ulici 
a mercedes stariji 3 godine
a mercedes stariji 3 godine
1
1
1811
Re: Da se požalim
Znaci blago vama.
Dobro, jeste malo ekstremno, ali bolje nego ova jugovina ovdje.
0
Re: Da se požalim
Koliko kola imas?hani_jong_un je napisao/la: ↑23 jan 2026, 22:42 sad kad su bili minusi ovdje, odem na poso sa vwom i pocne da grije tek na parkingu kod posla, odem sa mercedesom pocne da grije u mojoj ulici
a mercedes stariji 3 godine
0
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Da se požalim
dvoje kola imam, njih sam isplatioMunDzi je napisao/la: ↑23 jan 2026, 23:35Koliko kola imas?hani_jong_un je napisao/la: ↑23 jan 2026, 22:42 sad kad su bili minusi ovdje, odem na poso sa vwom i pocne da grije tek na parkingu kod posla, odem sa mercedesom pocne da grije u mojoj ulici
a mercedes stariji 3 godine
i dvoje jos nisam
1
1
1811
Re: Da se požalim
Moras imati sedam.hani_jong_un je napisao/la: ↑23 jan 2026, 23:37dvoje kola imam, njih sam isplatio
i dvoje jos nisam![]()
0
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Da se požalim
stoMunDzi je napisao/la: ↑23 jan 2026, 23:42Moras imati sedam.hani_jong_un je napisao/la: ↑23 jan 2026, 23:37
dvoje kola imam, njih sam isplatio
i dvoje jos nisam![]()
0
1811
Re: Da se požalim
Da mozes sedmicno svaki dan voziti razlicito vozilo.
2
1
1
1
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Da se požalim
ljeti nekad nemam nijedno
1
1
1811
Re: Da se požalim
Ljeti turizam cvjeta. Ljeti mozes pedalati biciklo.
1
1
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9811
- Postovi: 9311
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Da se požalim
Optimalno je 8 komada imati. Jer jedan će uvijek biti kod mehaničara.
Bitne su to stvari. Svakodnevnim mijenjanjem vozila čovjek pokazuje da drži do sebe.
Jednom mi se slučajno, u nekoj žurbi, desilo da dva dana zaredom provozam isti auto. Zamalo nisam u zemlju propo.
Bitne su to stvari. Svakodnevnim mijenjanjem vozila čovjek pokazuje da drži do sebe.
Jednom mi se slučajno, u nekoj žurbi, desilo da dva dana zaredom provozam isti auto. Zamalo nisam u zemlju propo.
3
2
1
1


