Eto, žalim se zbog toga.
Da se požalim
Re: Da se požalim
Mene nikad ne boli glava. Jel' to čudno?
Eto, žalim se zbog toga.
Eto, žalim se zbog toga.
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: Da se požalim
Jel mi vjerujes da ja osjetim kad se vrijeme mjenja, kisa ili nevrijeme da dolazi...dobijem one jebene migrene da izgubim vid na desno oko....nemoj da se zalis
1
1
Re: Da se požalim
ma ne laže
kad će recept za iftar... daj i nama ideju
1
1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Da se požalim
E vako bi ja:
-kremasta supa od povrca, a moze biti pretezno i tikva u njoj
- uljevak od spinata
- pileci karabataci u sosu od gljiva, prilog njoke
-zelena salata
- za desert, vocna salata sa domacim šeebetom od kajsija
Kafa ili caj po zelji- ne znam koju kafu pije??
By Jamie OliverA
2
2
Re: Da se požalim
najvoli ti on šerbee 
2
2
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

- WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10230
- Postovi: 7502
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Re: Da se požalim
Jede li iko pečenje za sehur ovdje?
1
1
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Da se požalim
Što međed stavi samo jedan engleski par na Kladionicu. 
0
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: Da se požalim
Pa kome ba pišem jelovnik i mislim o tome cijeli dan štaš kuhat?Šabović Adis je napisao/la: ↑20 feb 2026, 03:50Nisam.
Nakamaro sam krompira, bataka i graška u pretis. Čorbasto, njam.
0
Re: Da se požalim
Što ih spajam, skoro k'o Hani.
Al' nije ga trebala zaprositi na temi za Žalbe.
Al' nije ga trebala zaprositi na temi za Žalbe.
2
2
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: Da se požalim
huzband material
2
1
1
1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran


